علی خامنه ای  برای حزب الله لبنان بیشتر از مردم ایران ارزش قائل است

سامانه خبری فارسی زبان پیک آزادی  نوشت:   انفجار در شهر بیروت و کشته‌شدن انسان‌های بی‌گناه رخدادی غم‌انگیز بود. اما آنچه در این میان حیرت‌انگیز است رفتار حکومت اسلامی است.

این سامانه خبری در ادامه نوشت: در حالی که بسیاری از نیازمندان به مواد دارویی در ایران، مجبور هستند دارو در بازار سیاه و با قیمت‌های کلان بخرند، رژیم  اعلام کرده است «بیمارستان صحرایی و دارو» به لبنان می‌فرستد و تیم پزشکی ایران شامل جراح و پزشکان متخصص وارد لبنان می‌شود. مگر دارو تحریم نبود؟!

پیک آزادی نوشته است: در اینکه در مواقع حساس کشورها باید کنار یکدیگر باشند تردیدی نیست ولی رفتار ریاکارانه و دوگانه حکومت اسلامی به شدت آزاردهنده است.

این رژیم مدام از تحریم دارو می‌گوید ولی به لبنان دارو می‌فرستند. مدام از بی‌پولی و نداشتن بودجه می‌گویند ولی در لبنان بیمارستان می‌سازند. فقط هم منحصر به لبنان نیست. پیش از این در آنگولا هم بیمارستان ساخته بودند!

این سامانه خبری افزود:  هنوز زلزله‌زدگان ایرانی  در کرمانشاه بی‌خانمان هستند ولی حکومت اسلامی به جان اهالی لبنان بیشتر اهمیت می‌دهد! آیا خود لبنان یا هر کشور دیگری چنین کاری می‌کنند؟ همین دو سه روز پیش اعلام شد حقوق پرستاران و پزشکان به تعویق افتاده است ولی به لبنان پزشک و جراح می‌فرستند!

پیک آزادی نوشت: بیایید درباره این پرسش بیشتر بیندیشیم که چرا جان ایرانیان برای حکومت اسلامی این اندازه بی‌ارزش است و جان اهالی لبنان این اندازه ارزشمند؟ خامنه‌ای چه از جان ملت ایران می‌خواهد که حسن نصرالله برای او ارزشی فراتر از جان مردم ایران دارد؟‌