علی خامنه ای در اولین واکنش خود مردم معترض را اشرار خواند و خواهان برخورد شدید با آنها شد

علی خامنه ای در اولین واکنش خود به تظاهرات گسترده ملت ایران در دو روز گذشته این اعتراضات را به دشمنان نسبت داد و مردم معترض را شرور خواند.

خامنه ای روز یکشنبه در سخنانی گفت گران شدن بنزین تصمیم سران سه قوه بوده و مردم باید آن را بپذیرند.

وی در همین حال گفت مسولان مراقب هستند که با وجود گرانی بنزین اجناس گران نشود.

وی توضیح نداد که در حالیکه بنزین به یکباره سه برابر گران تر شده چگونه و با چه شیوه ای می توان از گران شدن اجناس دیگر جلوگیری کرد.

مردم در دو روز گذشته و پس از اعلام ناگهانی گرانی بنزین دست به اعتراض زدند و به سرعت اعتراضات به شعارهای ضد حکومتی تبدیل شد و مردم در شهرهای مختلف ایران با آتش زدن تصاویر خامنه ای و حمله به نیروهای نظامی خواستار سرنگونی کلیت رژیم شدند.

حکومت از بیم گسترش اعتراضات از شامگاه شنبه اقدام به قطع نمودن اینترنت کرد.

خامنه ای در ادامه سخنانش یکی از عوامل این اعتراضات را خانواده پهلوی دانست و گفت:این خانواده خبیث از عواملی هستند که دست به تحریک اشرار می زنند.

گفتنی است مردم در دور جدید تظاهرات آشکارا از رضا شاه به نیکی یاد می کنند و با سردادن شعار:رضا شاه روحت شاد یاد او را گرامی می دارند و این امر موجب خشم حکومت شده است.

همچنین مردم شعار می دهن:ما انقلاب کردیم چه اشتباهی کردیم.

خامنه ای تلویحا به مردم پیام داد که تصمیم بر گران کردن قیمت بنزین تصمیم حکومت بوده و از مردم خواست آن را بپذیرند وی همچنین از مسولان رژیم خواست با به گفته او اشراری که قصد نا امن کردن کشور را دارند شدیدا برخورد شود.

با وجود قطع شدن اینترنت خبرهایی از ایران می رسد که مردم قصد دارند امروز و طی روزهای آینده به اعتراضات خود ادامه دهند . همانطور که در گزارش پیشین رادیو پیام اسراییل ذکر شد ادامه اعتراضات در روزهای آینده به خصوص امروز و فردا بسیار سرنوشت ساز می باشد.

 

یک دیدگاه

Comments are closed.