خامنه ای در سخنرانی عید فطر از فلسطینیان خواست به نبرد نظامی “برای نابودی اسرائیل” ادامه دهند

علی خامنه ای در سخنرانی عید فطر از فلسطینیان خواست به نبرد نظامی برای نابودی اسرائیل ادامه دهند

علی خامنه ای، در یک سخنرانی به مناسبت عید فطر، لبه تیز حملات افسارگسیخته خود را متوجه اسرائیل ساخت و از جمله گفت که یک رهبر عربی خواسته است اسرائیلیان را به دریا بریزد، ولی آنها نباید به دریا ریخته شوند، بلکه باید کاملا تسلیم گردند و سرزمین خود را به دست فلسطینیان و اسلام بسپارند.

خامنه ای خواهان ادامه عملیات تروریستی از جانب فلسطینیان علیه شهروندان اسرائیل شد و از جمله گفت: «مبارزه همه جانبه ملت فلسطین، در ابعاد نظامی، سیاسی و فرهنگی، تا زمانی که غاصب تسلیم نشده است، باید ادامه یابد.

حسن روحانی و فرمانده سپاه پاسداران نیز در سخنان روزهای اخیر، فلسطینیان را به ادامه عملیات تروریستی و جنگ طلبانه علیه اسرائیل تشویق کرده بودند.

خامنه ای که امروز (پنجشنبه) برای گروهی از مقامات رژیم و سفیران خارجی سخنرانی می کرد، دنیای غیر مسلمان را “کفار” نامید و گفت که قرآن دستور داده که مبارزه با آنان باید ادامه یابد و پیروزی نصیب اسلام شود. رهبر حکومت اسلامی ایران گفت که مذهبیون و آن چه که “روشنفکران” نامید، برای رسیدن به این هدف قرآن، مسؤولیت مضاعف دارند.

خامنه ای بدون اشاره به پیکار بی امانی که چندین کشور عربی علیه زیاده خواهی های حکومت ایران در پیش گرفته اند، به آن ها نصیحت کرده گفت: «دشمن قصد ایجاد جنگ و درگیری میان مسلمان را دارد و کشورهای اسلامی باید به جای آن که در برابر یکدیگر قرار گیرند، در برابر آن چه که “حضور جنایتکارانه در فلسطین” نامید، صف آرایی کنند.

اشاره رهبر حکومت به آن بو که بسیاری از کشورهای عرب در سال های اخیر از ادامه پشتیبانی از خواسته های بی حد و مرز فلسطینیان خسته شده اند و لازم می دانند که به جای آن، به تلاش خود برای خنثی کردن نقشه های سُلطه گرایانه حکومت ایران تلاش کنند.

رژیم ایران، از هنگامی که به قدرت رسیده، موجب ایجاد چند دستگی و نزاع در کشورهای اسلامی شده و به تلاش خود برای برانداختن نظام های حاکم در آن کشورها ادامه می دهد. این نقشه های رژیم ایران در ایجاد شکاف در دنیای اسلام و در کشورهای عرب خاورمیانه، آن ها را در سال های اخیر به اسرائیل نزدیک کرده است.

خامنه ای ادعا کرد که مساله فلسطینی ها مساله اول دنیای اسلام است و گفت که رژیم ایران همیشه پشتیبان این مسلمانان بوده است. او رژیم ایران را حامی مسلمانان و مستضعفین سراسر جهان توصیف کرد، ولی توضیح نداد که چرا این رژیم، مسلمانان در کشورهای دیگر را تنها گذاشته و از آن ها دفاع نمی کند.

سرکوب مسلمانان اویغور در چین، مسلمانان روهینگیا در میانمار (برمه) و مسلمانان چچن در روسیه، نمونه های از این بی اعتنایی رژیم ایران به سرنوشت مسلمانان در جهان است.

2 دیدگاه‌

  1. آیت الشیطان خامنف آرزوی نابودی اسراییل را به گور خواهد برد به زودی، این اهریمن خبیث بد سیرت و بد ظاهر مشکل روانی دارد و از زجر و رنج مردم ایران لذت می برد .روزی که این موجود خبیث بمیرد ، مردم ایران شادمانی خواهند کرد ، همانطور که در روزهای گذشته دیدید که مردم در سالروز مرگ خمینی دجال به شادمانی پرداختند.

Comments are closed.