علی خامنه ای  قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از جانب آمریکا را گربه رقصانی آمریکا لقب داد

علی خامنه ای  قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از جانب آمریکا را گربه رقصانی آمریکا لقب داد

علی خامنه ای رهبر حکومت اسلامی  در اولین واکنش خود نسبت به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران  در لیست گروه‌های تروریستی از جانب دولت ایالات متحده این اقدام پرزیدنت ترامپ و دولت آمریکا را گربه رقصانی آمریکایی‌ها علیه سپاه پاسداران نامید و گفت: این اقدام آنها راهی به جایی نمی برد.

علی خامنه ای یک روز پس از آن که دولت ایالات متحده سپاه پاسداران حکومت اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرارداد در سخنانی درباره این موضوع گفت:  آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.

علی خامنه‌ای در حالی ادعا می کند که آمریکا به گفته او نمی تواند هیچ غلطی کند که در طول یک سال گذشته پس از خروج آمریکا از توافق اتمی موسوم به برجام و بازگشت تحریم های ایالات متحده که مهمترین آن تحریم فروش نفت ایران بود نه تنها وضعیت اقتصادی ایران با شرایط وخیم و بی سابقه ای روبرو شده است بلکه روز به روز ارزش پول ایران پایین تر آمده و تنها ساعاتی بعد از اینکه پرزیدنت ترامپ سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار داد بهای ارزهای خارجی از جمله دلار و یورو رو به افزایش گذاشت.

علی خامنه‌ای سپاه پاسداران را یک دستگاه برجسته خواند که در همه میدان ها و جنبه ها خوب و شایسته عمل کرده است.

علی خامنه‌ای درباره عملکرد سپاه گفت: سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب(س) پیشقدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن.

علی خامنه‌ای در حالی از موفقیت و شایستگی سپاه پاسداران سخن می گوید که هفته گذشته و پس از وقوع سیل در استان های مختلف ایران مردم بار دیگر نفرت خود را از فرماندهان سپاه که به دروغ به دیدار مناطق سیل زده رفته بودند با چوب و شعارهای اعتراضی نشان  دادند.

مردم در اعتراضات خود سپاه پاسداران را عامل وقوع چنین وقایع دردناکی در ایران می دانستند.

همچنین علی خامنه ای در حالی از محبوبیت سپاه در خارج از مرزهای ایران سخن می گوید که تقریبا اکثریت کشورهای عرب منطقه خاورمیانه بر نقش مخرب سپاه پاسداران و سپاه قدس وابسته به سپاه پاسداران در کشورهای خود تأکید دارند و مردم منطقه دلخوشی از سپاه پاسداران ندارند  و سپاه را عامل جنگ و آشوب در کشورهای خود می‌دانند.

خامنه‌ای که کاملا مشخص است از قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از جانب ایالات متحده سخت عصبانی و خشمگین است پرزیدنت ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده را فردی احمق نامید و گفت: دشمنان جمهوری اسلامی مانند ترامپ و احمق‌های دور و بر نظام حاکمه آمریکا در حال حرکت به سمت حضیض هستند.

علی خامنه‌ای در ادامه سخنانش ادعا کرد  که جمهوری اسلامی در منطقه دست برتر را دارد و گفت قدرت ما در منطقه ناشی از داشتن بمب اتم نیست و برای چندمین بار این ادعای خود را تکرار کرد که داشتن بمب اتم بر خلاف موازین دینی حکومت اسلامی می باشد.

این سخنان علی خامنه ای  درباره حرام بودن بمب اتم در حالی بیان می‌شود که روز گذشته علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که حکومت اسلامی به زودی از سانتریفیوژهای جدیدی که قصد دارد از آنها استفاده کند پرده برداری خواهد کرد.

این سخنان صالحی نشان از آن دارد که حکومت اسلامی با وجود توافق اتمی موسوم به برجام دست از اقدامات پنهانی خود برای گام برداشتن در راه هسته‌ای شدن حکومت خود برنداشته است.

روز گذشته پرزیدنت ترامپ به طور رسمی اعلام کرد که گروه سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار داده و ساعاتی بعد از این اعلام رسمی  وزیر امور خارجه آمریکا مایک پمپئو اعلام کرد که خون صدها سرباز آمریکایی بر روی دستان قاسم سلیمانی نقش بسته است.

در لیست تروریستی قرار گرفتن سپاه پاسداران تبعات و عواقب گسترده‌ای برای حکومت اسلامی در بر خواهد داشت چرا که از این پس هر اقدام و عمل تعرضی جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران  ولو کوچک نسبت به مواضع دولت ایالات متحده می تواند با پاسخ شدید و کوبنده آمریکا روبرو گردد.

 

8 دیدگاه‌

  1. رجز خوانی جمهوری اسلامی مانند داستان کتک خوردن ملا نصرالدین هست که دور خودش یک دایره کشیده بود و یواشکی چند دفعه پای خود را بیرون دایره گذاشته بود ….

  2. از تمامی تلاشهای آقای نتانیاهو و دولت گرامی اسراییل که ثابت کرده اند که همواره در طرف مردم ایران ایستاده اند، برای کمک و پافشاری بر دلایلی که موجب این تصمیم دولت آمریکا شد صمیمانه سپاسگزارم. از طرف همه مردم ایران از شما ممنونیم. زنده باد ایران بدون تروریست، زنده باد اسراییل.

  3. وقتی دولت آمریکا به واسطه یک مشت دلال که حتی به کهنه بچه مردم رحم نکرده اند می خواهدزندگی مردم ایران راگروگان بگیردتاکارش را پیش ببرد، این دیگر کف وسوت وهوراندارد! تحریمی درکارنبوددرتابستان، ولی آنچه وضع اقتصادرااین طورآشفته کرد اسمش “دلاربازی” یاجنگ روانی دلاربود باکمک عناصر فاسدی مانند “عراقچی” دربانک مرکزی وعناصر میدانی درکف بازار (که برخی هم اعدام شدند). درحالی که تحریم ها تازه پاییزشروع شد، زمانی که گرانی بازی دیگرازنفس افتاده بود! البته دولت آمریکانتیجه این جنایات ضدبشری اش را خواهد دید.” هرکه بادبکاردتوفان در خواهدکرد”. ?

  4. سید علی خامنه ای متاسفانه تریاک مصرف نمیکند ولیکن همیشه توهم شدید دارد برای تقدس تزویری و جلوه دادن جانشین خدا وپیغمبر خدا روی زمین که ازآن خود میداند ومردم اگر حق طلبی داشته باشند همین نماینده قلابی خدا روی زمین طبق دستورات ومقررات جاری کشوری توسط سپاه پاسداران دستگیر وشکنجه واعتراف اجباری اقدام میکند که هیچ آزاه خواهی وهیچ حق طلبی نتواند به حق وحقوق شرعی وقانونی خودش درایران اسلامی برسد. باترورآزادی و ایجاد رعب ووحشت واختناق شخص خامنه ای خودش را تابحال ولی مطلقه فقیه یا همان بهتر وقیه معرفی کرده و بر سرقدرت پوشالی قرارداده ومردم را مطیع دستوراتش کرده است/ خود خامنه ای اصل تروریسم است ونه بدل آن.

  5. فعلاً وعملاً خود سید علی خامنه ای ودارودسته جانشین ابلیسش روی زمین موفق به گربه رقصانی وآواره و زندانی واسیر وشکنجه کردن وبفلاکت رسانیدن حداقل ۸۰ میلیونی ازملت ایران درمدت چهل سال شده اند واین روند هم ادامه دارد تا ظهورآخرین منجی بشریت تا دل این عظما وفقها شاد شاد شود که بنام خدا وبکام انها همه چی انجام شده است طبق شریعت اسلام ناب محمدی.

Comments are closed.