علی لاریجانی نیز در برابر سخنان خامنه ای سر اطاعت فرود آورد و گفت او سیاست روشنی ارائه کرده است

علی لاریجانی  رئیس مجلس شورای اسلامی نیز سخنان خامنه ای را علیه ملت ایران و در توهین نسبت به مردم معترض مورد تحسین  قرار داد و گفت: حضرت امام با سخنان خود مسیر حرکت مردم و مسئولان را در مورد حوادث چند روز اخیر روشن کردند.

لاریجانی خطاب به خامنه ای افزود :  توجه دادن حضرتعالی به همگان در زمینه رفتار ظالمانه به دید وی اغتشاشگران و آشوبگران با تاکید بر امنیت کشور وفاق همه قوای کشور در مقابله این دسیسه چندجانبه را بیشتر از گذشته آشکار می سازد. مخصوصا وقتی وزیر خارجه بی آبروی آمریکا با بیشرمی و فرصت طلبی احمقانه آشکارا از آتش زدن اموال مردم حمایت می کند و این را دفاع از مردم ایران می نامند که با این اقدام به خوبی رفتار دروغین و ریاکارانه خود را نسبت به ملت ایران نشان داد.

لاریجانی گفت : هدف آمریکا چیزی جز به هم ریختن امنیت کشور و آتش زدن منافع ملت نیست.

وی افزود : نمایندگان مجلس پس از شنیدن بیانات رهبری  پیگیری دغدغه های مردم در زمینه مشکلات اقتصادی را با جدیت دنبال خواهند کرد و با همگرایی بیشتر جایی برای آشفته سازی کشور توسط آمریکا و نوکران منافق و ضدانقلاب نخواهند داد.

محمد قسیم عثمانی، نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی، گفته که در اعتراض به رویه علی علی لاریجانی، رئیس مجلس، در اداره این نهاد، استعفای خود از سمت نمایندگی را اعلام می‌کند.

وی افزود : اگر بنا است رئیس مجلس نظر خودش را نه برای نمایندگان بلکه در مراکز تصمیم‌گیری بیان کند، پس نمایندگی ما بی‌ثمر است و از نمایندگی استعفا داده است.

به گزارش  اعتمادآنلاین ،محمود صادقی نماینده مجلس به همراه  جاسمی ، محمدجواد ابطحی ، محمدجواد فتحی از جمله نمایندگانی هستند که استعفای خود را تقدیم هیات رئیسه مجلس کردند  .

ارزیابی: خامنه ای با “اشرار” خواندن معترضین و مردم، عملا دستور قتل تظاهرکنندگان را صادر کرده است

واکنش علی خامنه ای نسبت به اعتراض های مردمی و تظاهرات خیابانی که هر روز و هر ساعت گسترده تر می شود، چنین تعبیر شد که او به صراحت دستور داده است که خیزش مردمی سرکوب شود و نیروهای انتظامی و بسیج و سپاه اجازه داشته باشند آزادانه به سوی مردم تیراندازی کنند و هرچه زودتر اعتراض ها را سرکوب کنند، در غیر این صورت، ممکن است وقت از دستشان برود.

علی خامنه ای در سخنان روز گذشته خود (یکشنبه) کسانی را که دست به اعتراض زده‌اند “اشرار” تصویب کرد و گفت: “این کارها کار مردم معمولی نیست”  و افزود: «نباید هیچ کس به این اشرار کمک کند، هیچ انسان عاقل و شایسته‌ای که به کشور خودش علاقه مند است، به زندگی راحت خودش علاقه مند است، به اینها نباید کمک بکند».

آشنایان امور ایران می گویند که این سخنان، در واقع دستور صریح خامنه ای به نیروهای مسلح رژیم است که با قاطعیت بیشتری به سرکوب مردم بپردازند و شمار بیشتری از آنان را بکشند.

یک دیدگاه

  1. سلام خانواده دزد وخونخوار لاریجانی شیره ملت را مکیدند وهمچون زالو می مانند و هر جا که مصالحشان باشد اقتضا کند به سمت آنجا می روند این سه برادر خامنه ای را گمراه می کردند، اما تلفات زیاد شده ومردم به حوزه های علمیه محل فساد پروری حمله کردند وانها را به اتش کشیدن

Comments are closed.