علی مطهری: طرح سه برابر کردن نرخ بنزین به دستور خامنه ای تصویب شد و روحانی مخالفت بود


یک نماینده پرنفوذ مجلس فاش ساخت که طرح سه برابر کردن نرخ بنزین، به دستور خامنه ای تنظیم شد و بر دولت روحانی تحمیل گردید. روحانی، خود ادعا کرده بود که تا بامداد روز جمعه دو هفته پیش از موعد گران کردن بنزین بی اطلاع بوده است

علی مطهری نماینده مجلس که به این افشاگری دست زد، در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه تهران گفت: دولت روحانی مخالف طرح گران کردن بنزین بود؛ ولی رهبر حکومت اصرار داشت که بنزین گران شود

علی مطهری افزود  :مجلس از جزئیات و زمان اجرای طرح سهمیه بندی خبر نداشت. اصلا بعد از این جریان نمایندگان می خواستند تصمیم را برگرداند ولی بعد که پیام رهبری آمد این کار انجام نشد. رهبر اصرار داشت بنزین گران شود…

مطهری درباره کشتار معترضان گفت : افتضاحی شده ولی باید جمع کرد، حفظ نظام از همه چیز مهمتر است

علیرغم سخنان علی خامنه ای که  پیشتر گفته بود سلطنت‌طلب‌ها و سازمان مجاهدین خلق در این اعتراضات  نقش اساسی داشته اند علی مطهری، می گوید : گزارشی به ما دادند که می‌گوید اینطور نیست که نقش منافقین و سلطنت‌طلبان پررنگ باشد. این‌ها عوام فقیر بودند.

مطهری گفت : در تهران تعدادی بازداشت شدند که نمی‌دانستند اصلاح طلب، اصولگرا و منافق چیست. خیلی از این‌هایی که بازداشت شدند و اغتشاشگر بودند اهل خوردن مشروب و جستجوی سایت‌های ضد اخلاقی بودند.

این نماینده مجلس  با توهین به مردم معترضی که از فشار شدید فقر و بیکاری و فساد حکومت ایران به خیابان آمده بودند ،همچون دیگر مقامات جمهوری اسلامی معترضان را “اشرار” خواند و گفت: کسی که پمپ بنزین آتش می‌زند جزو اشرار است. اگر در سال ۵۷ هم این کار انجام می‌شد اشتباه بود.

شاهدان عینی در تظاهرات مردمی ایران گفته اند که نیروهای انتظامی و سپاه و بسیج خود اقدام به آتش زدن پایگاه های سوخت و اموال دولتی و مردمی کرده اند و در این زمینه فیلم هایی نیز در فضای اجتماعی و از طریق رسانه های خارجی انتشار یافته است .

علی مطهری با دعوت سایر فعالان و نمایندگان مجلس به سکوت در مقابل سرکوب و کشتار مردم توسط حکومت  گفت : حالا این‌که ما هم شلوغ کنیم و بساط دیگری راه بیندازیم آیا مشکلی را حل می‌کند؟ درست است خیلی بد عمل کردند ولی حفظ اساس نظام مهمتر است.

علی مطهری در حالی از حفظ نظام سخن می گوید که عفو بین‌الملل اعلام کرد : شمار کشته‌های اعتراض‌ها در ایران  به بیش از ۲۰۸ تن رسیده است .

هم چنین کانال تلگرامی فاکس نیوز نیز با انتشار فیلمی از کشتار مردم در ایران نوشته است : آمار کشته شدگان اعتراضات سراسری بدست حاکمان رژیم ایران تا به امروز به ۹۰۰ تن و تعداد بازداشت شدگان به ۱۳۰۰۰ تن رسیده است.

محمود صادقی پیشتر گفته بود : «اگر مراجع ذی‌ربط آمار دقیق کشته‌شدگان، مجروحان و بازداشت‌شدگان را اعلام نکنند، نمایندگان مجلس ناگزیر آمارهای مستند به گزارش‌های مردمی را منتشر خواهند کرد.

2 دیدگاه‌

  1. دروغ روی دروغ. اخه از کی تا حالا اخوندهای مجلس با اخوندهای غیری فرق داشته اند؟ اون کت و شلواریهاشون را هم باید اخوندهای بی عمامه حساب کرد.

  2. سید علی خامنه ای این فرمانبر بدون چون وچرای مافیای مذهبی جیبش کمی خالی شده و دخل و خرج میلیاردی اش باهم نمی خواند. درضمن دوستان پولی و دلاری وی نیز هنوز تشنه دریافت کمکهای بلاعوض و بسیار فراوان این مامور شیطان هستند که برای کشتن بیگناهان اسراییلی باید هزینه کنند و برای بردن نام وی و چسباندن عکسهای وقیح وی درخیابانهای لبنان وفلسطین حتماً باید دلار ناب آمریکایی مصرف داشته باشند که از جیب ملت ایران تامین میشود وخواهد شد که با گران کردن تحمیلی قیمت بنزین یعنی افزایش سیصد درصدی آن تامین خواهد شد. سید حسن نصرالله و سایر تروریستهای سپاه قدس و سپاه پاسداران آماده به جنگ و خونریزی کوفتتان باد. نگران نباشید با پرداخت سه برابری قیمت بنزین و حتی پولهای صادراتی محقق شده آن خامنه ای نمیگذارد که حسن نصرالله لاغر شود ویا نمیگذارد که مخارج کارهاو عملیات تروریستی خارج از کشور ازرونق بیفتد. این است اسلام ناب محمدی من درآوردی خمینی و خامنه ای وسایر اراذل واوباش جغرافیای جمهوری اسلامی ایران.

Comments are closed.