فارس: مردم تهران از آلودگی هوا رنج می برند، ولی حسن روحانی و خانواده اش عازم مازندران شده اند

“حسن روحانی رئیس جمهوری به همراه خانواده‌ ساعت ١۵ امروز وارد مازندران شده و در یکی از مجتمع‌های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده است”

پس از آن که اعلام گردید آلودگی هوا در تهران، ممکن است بیرون رفتن همه ساکنان پایتخت را اجباری کند، خبرگزاری فارس  گزارش داد که حسن روحانی، رئیس جمهور ایران ترجیح داده که برای فرار از این فاجعه، خانواده اش را به ناحیه ای به نام محمود آباد در مازندران منتقل سازد. رسانه ها نوشتند که روحانی و خانواده است، بعدازظهر دیروز (پنجشنبه)  وارد مجتمع نفت محمودآباد در استان مازنداران شدند.

با این همه، خبرگزاری فارس در ادامه گزارش خود تاکید کرد که مقامات دولتی حاضر به تایید یا تکذیب این خبر نشده اند.

خبرگزاری فارس در ادامه نوشته:  مجتمع تفریحی نفت محمودآباد از هفته گذشته در اختیار تعدادی از نیروهای تیم حفاظتی ریاست جمهوری ایران قرار گرفت و در آماده باش بودند.

در ادامه این گزارش امده که از دو شب پیش (چهارشنبه) اخباری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه “حسن روحانی رئیس جمهوری به همراه خانواده‌ ساعت ١۵ امروز وارد مازندران شده و در یکی از مجتمع‌های تفریحی شهر محمودآباد مستقر شده است”.

بر اساس این گزارش، تاکنون  پیگیری‌های “از مقامات دولتی جهت کسب اطلاع از صحت و سقم سفر تا لحظه انتشار این خبر به جایی نرسیده و تنها محمدرضا نوروزپور معاون سخنگو و دبیر شورای اطلاع رسانی دولت از این سفر اظهار بی اطلاعی کرده است.”

علی ادیانی عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با  فارس، در پاسخ به این سوال که آیا شما خبر سفر رئیس جمهوری به مازندران را تایید می‌کنید یا نه؟ گفت: “من در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت‌های خبری این موضوع را شنیدم که آقای روحانی به همراه برخی وزرا به مجتمع تفریحی، ورزشی، اقامتی نفت در شهر محمودآباد آمده است؛ البته من از سفر بی‌اطلاع هستم و نمی‌توانم آن را تایید یا تکذیب کنم اما خبر را در رسانه‌ها دیده‌ام.”

وی افزود: «برخی از وزرا ضمن حضور در مازندران، برنامه‌ریزی‌هایی برای افتتاح پروژه انجام داده‌اند. طبیعی است هر کسی نیاز به استراحت دارند اما مسئولین نظام اسلامی خود را باید بیشتر برای مردم به زحمت بیاندازند.»

در واکنش به این گزارش خبرگزاری فارس حسام الدین آشنا در توئیتری نوشت: «‏وقتی رفیق‌تان در دنیای واقعی به ورامین می‌رود، باید رقیب خیالی‌تان را در دنیای مجازی به محمود آباد بفرستید و چهارده عضو دولت را هم همراهش کنید تا مردم در دوقطبی‌های خودساخته غرق شوند.»

خبرگزاری فارس تصاویری از  مجتمع تفریحی که مدعی شده رییس جمهور به آنجا رفته، منتشر کرد.

انتشار این اخبار در شبکه های اجتماعی با واکنش تند کاربران مواجه شده و آن را در شرایط کنونی شهر تهران و مشکلات ناشی از بی تدبیری مدیران اجرایی در کشور، بی احترامی بزرگ قلمداد کرده اند.

3 دیدگاه‌

  1. مسئولین فاسد نظام ، خودشان مسئول آلودگی هوای استان تهران هستند و حالا مردم تهران رو در هوای آلوده رها کرده و خودشون رو به مناطق جنگلی ،تفریحی و توریستی استان مازندران رساندند .
    عدم حضور مسئولین در پایتخت ، بهترین فرصت برای براندازی رژیم در تهران می تواند باشد

  2. با سلام و احترام خدمت بزرگان سیاست اسرائیل و جهان در رادیو پیام .
    نکته مهمی رو میخوام به هموطنان متذکر بشم.
    هموطنان گرامی و پایتخت نشینان عزیز، لطفا در هنگام ورود به استان مازندران و مناطق شهری و جنگلی و ساحل دریای مازندران از ریختن زباله ها در آنجا خودداری کنید و زباله ها رو در کیسه زباله بریزید و وارد سطل زباله کنید.
    هوا و طبیعت مازندران همیشه و تا ابد پاک و زیباست ،لطفا با فرهنگ سازی خودمان، آنجا را آلوده نکنیم.

Comments are closed.