فاطمه ملکی : پس از تزریق مشکوک به محمد نوری‌زاد ، از او بی خبریم 

فاطمه ملکی، همسر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی، با ابراز نگرانی از وضعیت سلامت محمد نوری‌زاد، گفت:  از زمان تزریق یک آمپول نامعلوم و مشکوک، تاکنون هیچگونه دیداری با این زندانی سیاسی نداشته‌اند.

همسر محمد نوری‌زاد، گفته است: از هفته گذشته هیچگونه دیداری با محمد نوری‌زاد نداشته‌اند که همین موضوع موجب نگرانی‌های بیشتر خانواده درباره شرایط جسمانی این زندانی سیاسی شده است.

فاطمه ملکی، با اشاره به تزریق مشکوک به محمد نوری‌زاد گفت: محمد نوری‌زاد، که از حدود ۴۰ روز قبل در اعتصاب غذا و دارو به سر می‌برد، به دلیل فشارهای وارده به شدت ضعیف شده و دچار بیهوشی‌های مکرر شده است و در پی بیهوشی در هفته  گذشته، این زندانی سیاسی به بیمارستان لقمان تهران منتقل شده است.

خانم ملکی، گفته است : پس از انتقال محمد نوری‌زاد به بیمارستان لقمان‌ تهران، زمانی که وی به هوش آمده است‌، متوجه شده که یک آمپول مشکوک به یک نقطه حساس بدنش به تعداد ۸ بار تزریق شده است.

همسر نوری زاد گفته است : پس از اعتراض محمد نوری‌زاد، ماموران دست و پای این زندانی سیاسی را به تخت می‌بندند و وی دوباره بیهوش شده اما در نهایت در روز چهارشنبه اول اردیبهشت بار دیگر به زندان اوین منتقل می‌شود.

محمد نوری‌زاد، پس از بازداشت، در زندان مشهد دوران حبس خود را سپری می‌کرد اما با تلاش‌های خانواده پس از یک سال به زندان نزدیک به محل اقامت خود، زندان اوین منتقل شد.

در بخشی از نامه محمد نوری‌زاد، آمده  است، وی به منظور روشن شدن نوع آمپول و دلیل تزریق آن در بیمارستان لقمان، خواستار انتقال به پزشکی قانونی شده اما این خواسته وی از سوی مسئولان مورد توجه قرار نگرفته و به آن رسیدگی نشده است.

فاطمه ملکی در ادامه، افزود: محمد نوری‌زاد پس از اینکه با بی‌توجهی مقامات زندان درباره خواسته خود مواجه می‌شود، اقدام به اعتراض نموده و با عصای خود به شیشه‌های دفتر رئیس بند حمله کرده و اقدام به شکستن شیشه‌ها می‌کند.