فراکسیون پارلمانی اسرائیل خواهان لغو مصونیت نماینده ستیزخوی عرب گردید

یک فراکسیون حزبی در اسرائیل از پارلمان خواستار شد از یک بانوی عرب عضو آن، که علنا علیه امنیت اسرائیل و مردم آن به سخنان تحریک آمیز بیان می دارد، سلب مصونیت شود تا بتوان آو را مورد محاکمه قرار داد.

سخن از بانوی شهروند اسرائیل به نام “حَنین زُعبی” می باشد که در واکنش به قصد فلسطینی های حماس در غزه که گفته اند جدار مرزی را پاره می کنند و به سوی اورشلیم به حرکت در می آیند، گفته بود: “انشاالله در آینده نزدیک یک میلیون نفر فلسطینی، به سوی اورشلیم به راه پیمایی بپردازند”.

حزب “ییسرائل بیتینو” (اسرائیل خانه ماست) به رهبری اویگدور لیبرمن وزیر دفاع، در خواسته خود می گوید که چنین اظهاراتی از جانب بانوی عرب که شهروند اسرائیل و عضو پارلمان این کشور است، “خیانت به وطن” محسوب می شود و قابل تعقیب است و او باید به دادگاه کشانده شود و محاکمه گردد.

خانم زعبی در فرصت های متعدد از پیکار فلسطینیان علیه اسرائیل با صراحت جانبداری کرده و حتی در عملیاتی علیه اسرائیل شرکت جسته است.

این نماینده عرب عضو پارلمان اسرائیل، سخنان خود را در مورد “راه پیمایی یک میلیون فلسطینی به سوی آورشلیم” در دیدار روزهای اخیر از مقر سازمان ملل متحد بیان داشت.

6 دیدگاه‌

  1. حکایت این خانم، مصداق تمام عیار مثل مشهور “مار در آستین پروردن” است. ضربه ای که اینگونه افراد – و جناح ها و جریان های چپ داخلی در مقیاسی وسیع تر – به منافع مشروع اسرائیل می زنند، کمتر از ضربات شرورانۀ دشمنان خارجی نیست. سلب مصونیّت پارلمانی و محاکمۀ عادلانه و شفّاف این خانم، اقدامی بسیار بجا و از هر جهت سنجیده و پذیرفتنی است.

  2. این نماینده عرب عضو پارلمان اسرائیل، سخنان خود را در مورد “راه پیمایی یک میلیون فلسطینی به سوی آورشلیم” در دیدار روزهای اخیر از مقر سازمان ملل متحد بیان داشت.

  3. این زن نماینده دشمنان اسرائیل است کدام احمق به این فرد رای داده!!! این زن همدست تروریستهاست و باید سریعا بجرم همدستی با دشمنان مردم اسرائیل عزل شود

  4. به این بابا بگین بره تو کشورهای اسلامی فعالیت سیاسی بکن مخصوصا ایران. راه گوناگون برای سیاستمدار فاسد شدن فراهم است. فوقش باید برای سران مملک چاپلوسی بکنه. حسن های دیگر برای مقامات دولتی در سطح عالی در ایران اینکه نه سودا زیاد میخواهد ونه استعداد ونه مدرک. همه را بشما اعطا میکنند . فقط باید بلد باشی وجدانت را خالصانه و مخلصانه زیر پا بگزارید. حقیقت را از چشم انها ببیند. بقیه خصوصیات مانند بی رحمی, همنوع ازاری , همه را دشمن ببینه و … را هم در حین یاد میگیری.

Comments are closed.