فرماندهان ارشد نظامی در حکومت ایران، همچنان به هشدارهای جنگی علیه آمریکا ادامه می دهند

نظامی کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش حکومت ایران

فرمانده نیروی زمینی ارتش حکومت ایران گفت: منطقه خلیج فارس خط قرمز ایران است و نیروهای مسلح گستاخی های  دشمن را بی‌پاسخ نمی‌گذارد.

نظامی کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش حکومت ایران در همایش دولت گفت: دشمنان در دهه‌های گذشته با تجاوز در منطقه قصد ورود به ایران را داشتند، نیروهای مسلح ایران با تبعیت از راه رهبر ی گستاخی‌های دشمنان را بی‌پاسخ نمی‌گذارد.

وی افزود: اگر کشتی ایران در هرجای جهان متوقف شود، نیروهای مسلح ایران مقابله به مثل می کند و گستاخی های دشمنان بی جواب نمی ماند.

نظامی حیدری گفت : رهبری، نیروهای مسلح و مردم سه مثلث اقتدار کشور هستند و این سه رکن اساسی برای عزت و صلابت نظام جمهوری اسلامی یکپارچه تلاش می کنند.

نظامی علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش حکومت  ایران نیز گفت: در شرایط کنونی، دشمن علاوه بر حفظ و تقویت قدرت نظامی و تهاجمی خود در منطقه، جنگ را در عرصه های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با شدت بیشتری آغاز کرده است و موجب  فشارهای اقصادی زیادی برای مردم شده است که تحمل آن بسیار دشوار است اما مردم بدانند که هزینه تسلیم بسیار سنگین تر از هزینه مقاومت است که این کلام نورانی حضرت آقا است.

وی گفت : اگر دشمن احساس می کرد که ایران اسلامی در حوزه نظامی و دفاعی ضعفی دارد و در صورت حمله هزینه زیادی متحمل نمی شد، بدون شک به کشور حمله می کرد اما می داند آمادگی رزمی ایران قابل آزمودن نبوده و نیست و اولین اشتباه آنان آخرین اشتباه شان خواهد شد.

نظامی صباحی فرد،افزود: پیشرفت ها در حوزه پهپاد پدافند هوایی ارتش، خارج از تصور بوده و بسیار جلوتر از برنامه های پیش بینی شده، است مجموعه پدافند هوایی در حال تبدیل شدن به قطب پهپادی کشور است به طوری که در زمان حاضر مجهز به انواع پهپاد با قابلیت حمل محموله ها است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: جمهوری اسلامی ایران همانطور که هشدار می دهد، عمل  هم می کند و حمله هر متجاوزی را با تیرهای آتشین پاسخ خواهد داد.

این مقام ارشد نظامی حکومت ایران افزود: قویا به رهبران و تصمیم گیران کشورهای غرب آسیا و منطقه توصیه می شود در سیاست های منطقه ای خود تجدیدنظر کرده و از ایجاد ائتلاف های با دشمنان جهان اسلام پرهیز کرده و به دنبال سیاست های امنیتی درون منطقه ای باشند که این به صلاح همه است.

یک دیدگاه

  1. کیومرث واقعا که حیف این اسم اریایی که تو را نامیده اند چون به هیچ وجه لیاقتش را نداری. من که به تو میگم خاعن حیدری. نمیدانستی که در حال حاضر هر دشمنی که بر ضد اخوندهاست دوست ایرانیان واقعی باید حساب بشود؟

    محمد در قران در ایه ابراهیم گفته است که اسلام برای عربهاست. ما ایرانیان واقعی اریایی هستیم و اسلام را احتیاج نداریم که با زور و نیرنگ گفتار نیک، کردار نیک و پندار نیک را از زندگی و فرهنگ ما خارج سازد.

    همگی شما خاعنان بی کشور بدانیدکه کشور ایران به ما تعلق دارد و مال عربهای تازی نیست. این گفته ها را برای همیشه به گوشهایتان اویزان کنید.

Comments are closed.