فرماندهان نظامی نیز با دخالت در امور سیاسی، به دفاع از حکومت، در سرکوب مردم، روی آورده اند

با آن که خمینی دستور داده بود که نیروهای نظامی از شرکت در امور سیاسی خودداری ورزند، اکنون فرماندهان ارتش نیز وارد میدان شده و ادعا می کنند که آن ها هم در دفاع از رژیم و تلاش برای جلوگیری از آن ایفای نقش کرده اند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در باره سرکوب مردم معترض علیه گرانی و فقر و بیکاری در ایران  گفت: بدون شک رهبر در خنثی کردن فتنه‌های مداوم دشمنان و استکبار جهانی در داخل و خارج از کشور نقشی بی بدیل دارند.

نظامی  علیرضا صباحی‌فرد افزود :  در زمانی که دشمن با تمام توان قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و کشور را دارد دستورسرکوب مستقیم مردم معترض  و تدابیر و نصایح رهبری باعث خنثی شدن فتنه‌های شوم دشمنان شد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش  که وظیفه اش جلوگیری از تجاوز هوایی دشمن به حریم هوایی ایران است، گفت : بسیج و سپاه و ارتش هم اکنون  در کنار یکدیگر و به دستور علی خامنه ای از این کشور حفاظت می کنند . و امروز هم می‌بینید که در دفاع از نظام  و حمایت از ولایت فقیه با تمام توان حضور یافتند و معترضان را سرکوب کردند .

نظامی علی بلالی، مشاور عالی فرمانده هوافضای سپاه پاسداران نیز گفت : در جریان اعتراضات اخیر در ایران “اگر اینترنت قطع نمی‌شد آشوب کشور را فرا می‌گرفت”.

بلالی افزود :  “همانطور که در حوزه نظامی استقلال داریم باید در زمینه اینترنت نیز به استقلال برسیم و برای تحقق این هدف باید به دنبال تقویت پیام رسان‌های داخلی باشیم”.

مقام های جمهوری اسلامی ایران،با هدف جلوگیری از انتشار اخبار به خارج از کشور  یک روز پس از شروع اعتراضات در ایران، اینترنت را به صورت سراسری قطع کردند. اتصال مجدد به اینترنت خانگی از دو روز پیش آغاز شده اما هنوز بخش های زیادی از کشور دسترسی به اینترنت ندارد.

یک دیدگاه

  1. این خونخواران دزد فرماندگان ارتش اسلام اشغالگر هستند و نه ایران اریایی!

    این مزدورهای خاعن همگی پاسداران علی شیره ای هستند اما در لباس ارتشی. مگر علی چلاغ میتوانست که به ارتش واقعی ایران که باید حامی مردم باشند اطمینان کند، همانطوری که چهل سال پیش خود خمینی لعنت شده هم تمام سران ارتش ایران را به قتل رساند.
    لعنت ابدی به روحت باد ای خمینی جلاد. ?

Comments are closed.