فرماندهان نیروهای مسلح رژیم ایران ، همچنان به تهدیدهای جنگی و هشدارهای نظامی ادامه می دهند

نظامی عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش حکومت ایران با اشاره به بیانیه اتحادیه اروپا مبنی بر دست داشتن رژیم ایران در حمله به پالایشگاه عربستان، دوباره به تهدیدهای جنگی روی آورد و گفت: کسی به آب و خاک این کشور چپ نگاه کند یا دست از پا خطا کند با راهبرد ۱۰ برابر۱ روبه رو خواهد شد.
نظامی عبدالرحیم موسوی افزود : قرار نیست هر کسی از هر جایی کم می‌آورد و حرفی می‌زند ما بیکار بشینیم و پاسخ آن را بدهیم.
شکست در برابر یمنی‌ها شکست بزرگی است که یک کشور با آن همه محدودیت که حتی اجازه ورود حتی یک چوب کبریت به کشورش وجود ندارد با تمام بلاها و محاصره‌ها در طول ۵ سال اخیر مورد حمله قرار بگیرد.
وی گفت : امریکایی ها کم آورده‌اند و می‌خواهند با این حرف‌ها شکست خود را جبران کنند و قرار نیست هر کسی حرفی می‌زند ما پاسخش را بدهیم.
پاسدار اسماعیل قاآنی معاون ‌سپاه قدس‌ حکومت ایران نیز گفت : اگر جمهوری اسلامی نبود آمریکا منطقه را به آتش کشیده بود
جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: جنگ هشت ساله ایران با عراق عاملی بود که به وسیله آن جمهوری اسلامی توانست سایر کشورها را در خط مقاومت برخط کند.
ادامه تهدید جنگ مخاطرات دیگری هم برای جامعه ایران دارد. این تهدید علاوه بر ایجاد نگرانی و ترس و وحشت در مردم و کمک به ازهم پاشیدن اقتصاد، فشار داخلی را هم به طرز کم‌سابقه‌ای تشدید کرده است. در چندماه گذشته فشضار حکومت بر سیاسیون و فعالان داخل کشور زیاد شده است. گروه‌های اجتماعی معترض از کارگران تا فعالان صنفی و زنان با احکام باورنکردنی به حبس‌های طولانی‌مدت محکوم شده‌اند. نزدیک به دو سال است که فعالان محیط زیستی در بازداشت به سر می‌بزند. به‌دست آوردن کمترین حقوق انسانی مانند ورود زنان به ورزشگاه به مرگ دلخراش یک انسان منجر شده و هرنوع از احتمال تشکل‌یابی بین گروه‌های مردمی با سرکوب می‌شود.

یک دیدگاه

  1. ملت ایران وقتی در برابر ظلم های حکومت کوتاه میان و حتی اعتراض حرفی هم نمیکنند حکومت بخودش اجازه میده هر بلایی که دوست داره به سر ملت بیاورد خیلی بیشتر از این حرفها حق مون هست !!!

Comments are closed.