فرماندهان نیروهای مسلح رژیم همچنان به خودستایی در مورد توان انهدام اسرائیل ادامه می دهند


در همان حال که چریک های حوثی در یمن تهدید می کنند که اگر آتش بس برقرار نشود، عملیات نظامی گسترده تری را علیه عربستان انجام خواهند داد، و منطقه را به آتش خواهند کشید، فرماندهای سپاه پاسداران و دیگر نیروهای مسلح رژیم نیز از ابعاد دخالت های جنگی فتنه گرانه حکومت ایران در منطقه پرده بر می دارند و تائید می کنند که نظام اسلامی به جای آن که به تامین رفاه مردم بیاندیشد، همچنان در ادیشه تسلط نظامی برکشورهای همسایه است.

سپاهی باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در سخنان گفت که رژیم ایران به اعطای کمک های مستشاری به حوثی ها می پردازد و این کمک را تا پایان ادامه خواهد داد.

رژیم ایران، برای آن که مورد مجازات مستقیم جامعه جهانی قرار نگیرد، عملیات تعرضی خود در منطقه را از طریق نیروهای نیابتی از قبیل حوثی ها انجام می دهد و آن را “کمک های مستشاری” می نامد که در واقع به مفهوم اعطای پول و اسلحه و همچنین موشک های پیشرفته و افسرانی می باشد که بتوانند نیروهای مزدور را تعلیم جنگی دهند.

سپاهی باقری گفت که مسؤولیت این تماس و اعطای کمک، به عهده سپاه پاسداران است، که از طریق شاخه برون مرزی خود، موسوم به سپاه قدس انجام می دهد.

سپاهی علی فدوی، جاشنی فرمانده کل سپاه نیز زبان به زیاده گویی گشود و از جمله گفت: «آرمان نابودی اسرائیل، اکنون دیگر یک رویا نیست، بلکه هدفی کاملا دست یافتنی محسوب می شود». او گفت: «حزب الله در بالاترین سطح اقتدار قرار دارد و دشمن از ترس جبهه مقاومت، خواب و خوراک ندارد». منظور فدوی از “جبهه مقاومت”، گروه های شیعه تحت حمایت رژیم ایران در منطقه است.

سپاهی فدوی این سخنان را در دیدار با خانواده های شماری از افرادی بیان داشت که فرزند یا پدر خانواده را در عملیات جنگی به حمایت از رژیم از دست داده اند و از این رو می خواست با این گونه ادعاهای بی محتوا، آن خانواده ها را دلگرم سازد. او از جمله ادعا کرد که خداوند گفته است که “شهدا” هرگز نمی میرند و همیشه زنده هستند.

یک دیدگاه

  1. سلام,

    این تفاله های استعماری فقط دنبال دشمن تراشی هستند, با اسرائیل نه مرز مشترک داریم و نه اینکه تاریخا باهاش مشکل داشتیم, چرا اخوندها دنبال دشمنی با اسرائیل هستند

Comments are closed.