فرماندهان نیروی مسلح هشدار می دهند که رژیم درباره قدرت موشکی خود مذاکره نمی کند

در همان حال که حسن روحانی دوباره بر آمادگی برای مذاکره با ایالات متحده، اشاراتی می کند، فرماندهای نیروهای مسلح رژیم، همانند شخص علی خامنه ای با این گفتگوها مخالف هستند و تاکید می کنند که رژیم ایران تحت هیچ شرائطی حاضر به کاهش قدرت نظامی خویش، به ویژه در زمینه موشکی نیست.

در همین رابطه، حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پاسخ به روحانی و موافقان مذاکره با آمریکا، گفت:  توان موشکی نیروهای مسلح ایران، غیرقابل مذاکره است.

سیاری، با تایید سخنان خامنه ای درباره مذاکره با آمریکا که گفته بود،  ایران درباره “مسائل ناموسی انقلاب” با دیگران و کشورهای اروپایی مذاکره نمی‌کند و در عین حال مذاکره با آمریکا را “مضر” میداند،  افزود: ‌» سخنان رهبر انقلاب درباره توان موشکی کاملاً شفاف است و مذاکره با آمریکا مطلقا ممنوع است ».

یکی از دلایل نگرانی کشورهای قدرتمند و منطقه از توسعه صنعت موشکی ایران رویکرد تهاجمی مقامات جمهوری اسلامی است؛  زیرا اگراین  موشک ها به کلاهک هسته ای  مجهز شوند می توانند آنها را به کشورهای دیگر بفرستند و این مسئله ی مهمی است که غرب نمی تواند ساکت بنشیند .

وی در پاسخ به در خواست های به دید وی دشمنان  برای مذاکره با ایران بر سرموشک، گفت:  «مگر می‌شود قدرت دفاعی کشور را در معرض مذاکره با دیگران گذاشت؟ در جواب به این افراد صراحتاً اعلام می‌کنیم که توان دفاعی و موشکی ایران قطعاً غیر قابل مذاکره است».

پاسدار باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح حکومت ایران گفته که ملت ایران از توان دفاعی کشور به‌عنوان موضوع اساسی انقلاب، ذره‌ای عقب‌نشینی نخواهد کرد.

در همین رابطه، سپاهی صفوی دستیار و مشاور خامنه ای در سمت فرمانده کل قوا هشدار داده، گفت: «اولین تیری که در خلیج فارس شلیک شود قیمت نفت را به بالای ۱۰۰ دلار خواهد رساند و این نفت ۱۰۰ دلاری برای آمریکا، اروپا و دوستان آمریکا مانند ژاپن و کره جنوبی قابل تحمل نخواهد بود».

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا پیشتر ایران را متهم کرد ه بود که موشکی با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای آزمایش کرده است وبدنبال این آزمایش هسته ای، وزارت خارجه آمریکا از اروپا خواسته بود که ایران را به دلیل نقض قطعنامه ۲۲۳۱ تحریم کند.

 

2 دیدگاه‌

  1. موشکھا تهدیدی برای اسرائیل و جهان ھستند۰ باید به یاد داشته باشیم که تنها تهدید کردن اسرائیل، میتواند اسرائیل را به حمله وادار کند۰ جمهوری اسلامی نتوانست بمب اَتُم بسازد تا اسرائیل و یهود را نابود کند امّا حالا میخواد با موشک به خواستش برسه۰ آرزوی آشتی و دوستی را دارم امّا تا شیطان نابود نگردد اینچنین نمیشود۰
    با آرزوی پیروزی، سربلندی و اَمنیت برای اسرائیل و یهودیھا۰

  2. آرزو به دل ماندیم که مقام دولتی یا نظامی رژیم با پرستیژ ، و ظاهری انسانی و با جذبه باشد، همچون زمان پهلوی خدابیامرز، ولی افسوس که در این رژیم شیطانی ظاهر و باطن زشت و زننده دارند و به واقع پلیدی از ظاهرشان پیداست .افسوس که چه کردند با ما آن شورشیان دهه هفتاد میلادی. و واقعا این پلید باطن ها و زشت صورت ها از چه نسلی هستند و چگونه نام ایرانی را به یدک می کشند .بسیار تاسف بار است که در این چهار دهه وجهه ایران عزیز را این بد باطن های زشت روی ، خراب کرده آمد. شرم آور است که چنین افرادی چه با لباس نظامی ، چه به عنوان دولت مرد ، در رسانه های جهان دیده می شوند .و رهبر سادیسمی آنها هم که دیگر سردمدار بد سیرت ها و زشت صورت هاست، همچون خمینی خبیث.

Comments are closed.