فرمانده ارتش حکومت ایران: «ماموریت سربازان ما برای حمایت از رژیم، به داخل محدود نمی شود»

فرمانده ارتش حکومت ایران: « ماموریت سربازان ما برای حمایت از رژیم، به داخل محدود نمی شود”

پاسدارعبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش حکومت ایران  دیروز (چهارشنبه ) دراولین همایش تقدیر از افراد سپاهی که زیر نام “مدافعان حرم و رزمندگان ماموریت مستشاری” به کشتار مردم سوریه در جنگ داخلی در آن کشور دست زده بودند، گفت: «ما در دفاع از مقدسات و در برخورد قهرآمیز و نابود کننده با یاغیان دست آموخته شیطان، جدی هستیم، و به مرزها محدود نخواهیم ماند.»

رژیم ایران افرادی را که برای سرکوب خیزش مردمی به سوریه فرستاده بود “مدافعان حرم” نامگذاری کرده و ادعا می کند که آن ها به دعوت دولت قانونی سوریه و به عنوان مستشار نظامی فرستاده شده اند. مقامات حکومت، خود اعتراف کرده اند که بیش از یک هزار تن از این افراد در جنگ سوریه هلاک شده اند.

افراد موسوم به “مدافعان حرم”، علاوه بر کشتار مردم سوریه، به کشورهای عراق، و لبنان نیز اعزام می‌شوند و بیشتر افراد این گروه را نیروهای رسمی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و بسیج و البته ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکیل می‌دهند

حکومت ایران با حمایت مالی به  نیروهای تروریستی حماس در لبنان، حشدالشعبی در عراق ، حوثی ها در یمن  و فاطمیون در سوریه در خارج از مرزهای ایران به کشتار مردم و بحران در منطقه فعالیت می کنند. پیشتر پاسدار سعید قاسمی گفته بود که نیروهای جمهوری اسلامی در بوسنی با لباس هلال احمر فعالیت کرده‌اند.

پاسدار موسوی افزود: فرزندان ملت دردوران دفاع مقدس،با  اراده و عزم راسخ در راه دفاع از رهبر و انقلاب شهید شدند و اکنون نیز آماده اند تا یکبار دیگر  اراده و توانایی خود را در دفاع از آرمان‌ها ی رهبری و ایستادگی برای تحقق آن شهید شوند .

پاسدار موسوی می گوید: اگر دشمنان ما بخواهند ما را در خانه درگیر کنند، ما آنها را در ورای درگاه خانه زمین‌گیر و سرکوب خواهیم کرد و این بار از هیمنه پوشالی اردوگاه استکبار، با سرکردگانش و اذناب حقیر منطقه ای آنها، چیزی باقی نخواهد ماند

فرمانده ارتش فاش ساخت که در جریان جنگ در بوسنی، حکومت ایران برای پرده پوشی کمک نظامی خود به شورشیان مسلمان، سربازان خود را با اونیفورم هلال احمر به آن سرزمین فرستاده بود. این اقدام برخلاف موازین بین المللی است و نقض معاهدات جهانی محسوب می شود که طبق آن ها، تیراندازی به سوی ماموران صلیب سرخ ممنوع است.

یک دیدگاه

Comments are closed.