فرمانده ارتش رژیم، آمریکا را به سرنوشت صدام تهدید کرد، همان صدامی که خمینی نتوانست او را براندازد

نظامی  عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش حکومت ایران 

فرمانده ارتش رژیم ایران نیز زبان به هشدار علیه اقدامات نظامی احتمالی ایالات متحده گشود و از جمله گفت: هرکس به ایران حمله کند، سرنوشتی مانند صدام خواهد شد.

یادآوری می شود که صدام حسین بدنبال حمله نظامی ارتش آمریکا به دام افتاد و بالاخره اعدام شد و این در حالی که خمینی برای رسیدن به این هدف، جنگ با عراق را شش سال دیگر طورانی کرد و بالاخره شکست را پذیرفت و جام زهر را سر کشید.

نظامی  عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش حکومت ایران  گفت: جنگی که در آن جوانان خون دادند تا امام بماند و اسلام بماند این جنگ  برخلاف جنگ‌های قبلی، حتی یک وجب از خاک حکومت اسلامی جدا نشد، و ما پیروز شدیم .

نظامی  عبدالرحیم موسوی در همایش گرامی‌داشت شهدا ی جنگ ایران با عراق  گفت: هشت سال جنگ نابرابر به برکت پایمردی، فداکاری و ایثار مردم و رزمندگان اسلام با رهبری فوق‌العاده حضرت امام به خواست خداوند با سربلندی ایران عزیز به پایان رسید.

آیا حکومت  ایران در جنگ هشت ساله با عراق شکست خورد یا پیروز شد؟ این سؤال مهمی برای ایرانیان درباره جنگی است که دست کم ۲۲۰ هزار ایرانی در آن کشته شده‌اند و حدود هزار میلیارد دلار در جریان آن به تأسیسات و زیربناهای کشور آسیب و خسارات وارد شد و مردم هشت سال به طور مستقیم گرفتار آن بودند و هنوز سه دهه است که از آثار زیان‌بار آن رهایی نیافته‌اند.

2 دیدگاه‌

  1. با سلام,
    اینها بخاطر فراموش کردن جنایات و ویرانی ووووو مواد مخدر استفاده میکنند, بخاطر همین هذیان زیاد میگند, دشمن این رژیم نه امریکاست,نه اعراب و نه اسرائیل, دشمن واقعی این رژیم مردم ایرانند که چهل ساله اینها بهترین فرزندانشان را اعدام کردند, به فحشا کشاندند, معتاد کردند, اواره کردند, و تمام اموال و منابع کشور را خرج چند تا اوباش مثل حزب الله ووووو کردند, و الان در نقطه پایانند و باید جواب بدهند. دیکتاتوری حاکم بر ایران از داخل و خارج در محاصره مردم ایران و دیگر ملل جهان قرار دارد، تاکنون حداقل در تاریخ پس از مشروطه تاکنون ایران و منطقه هرگز چنین دیکتاتوری منفوری به خود ندیده است. شدت انزجار عمومی، نداشتن پایگاه اجتماعی در داخل، روبه‌رو بودن با تنفر عمومی ملل همسایه (بجز ۳ـ۴باند مزدور و اجیرشده) به‌اضافه جذامی بودن در عرصه سیاسی جهان، لحظه به لحظه شریانهای حیاتی بیشتری از رژیم را مسدود می‌کند، فرصتی نادر برای مردم ایران تا معادله قوا را با این رژیم به نفع خود تغییر دهند.

  2. رژیم ددمنش و انسان وفرهنگ و ایران ستیز ولایت مطلقه کریه در پرتگاه سرنگونی ست و علیرغم خشونت و سرکوب های جنون آمیز مافیای پاسدار ـ آخوندی ملت شجاع ایران که بیش از ۱۲۰سال برای نیل به دمکراسی و آزادی واقعی قهرمانانه جنگیده است در آینده ای نه چندان دور به این هدف مقدس خواهد رسید و کشور بزرگ وتاریخ پر افتخار آنرا بازسازی و تجدید خواهد کرد . مردم آزاد اندیش ایران همواره در طول تاریخ در کنار مردم با فرهنگ یهود ایستاده و از آنها حمایت کرده است که نمونه بارزش رفتار تاریخی و انسانی کوروش بزرگ در رابطه با یهودیان اسیرو تحت ستم توسط “بخت النصر “در بابل است . قابل تأکید است که دوست و متحد طبیعی مردم اسرائیل در منطقه و جهان ایران و ملت ایران است نه عربستان سعودی ،امارات یا قطر !!! با وجود یک دولت دمکراتیک ومترقی در ایران
    بیشتر مسائل و معضلات منطقه خاور میانه بطرز مسالمت آمیز حل وفصل شده و ملل این جغرافیای تاریخی وگهواره تمدن بشریت در صلح و صفا و رفاه و پیشرفت درکنارهم زندگی خواهند کرد . هر رؤیا و اتوپیا ئی یک روز به حقیقت تبدیل میشود !

Comments are closed.