فرمانده جدید ارتش حکومت اسلامی گفت:در جنگ آینده، شیوه تهاجمی اجرا می شود

یک مقام ارشد نظامی حکومت ایران، در یک موضع گیری تکراری گفت که نیروهای مسلح ایران، در صورتی که مورد تهاجم قرار گیرند، به دفاع از خود بسنده نخواهند کرد، بلکه به عکس، به اقدامات تهاجمی گسترده دست خواهند زد.

نظامی عبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش رژیم گفت: «واکنش تهاجمی نیروهای نظامی حکومت اسلامی ایران، بسیار ویران کننده خواهد بود و دشمن را سخت پشیمان خواهد کرد.

فرماندهان نظامی و همچنین مقامات سیاسی رژیم ایران چند بار تهدید کرده اند که اگر مورد حمله نظامی ایالات متحده قرار گیرند، همه امیرنشین های عرب همسایه را هدف موشک های خود قرار خواهند داد و اسرائیل را نیز نابود خواهند کرد.

با این همه، نظامی عبدالرحیم موسوی، فرمانده جدید ارتش، به شیوه همه مقامات ارشد نظامی و سیاسی رژیم افزوده گفت:«ما شروع کننده هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم اما تکیه ما صرفا بر دفاع نیست».

این سخنان در حالی بیان می شود که تا کنون چندین تعرض جنگی و تروریستی در حوزه خلیج فارس رخ داده و برخی کارشناسان سیاسی و نظامی ارزیابی می کنند که سپاه پاسداران، با این گونه عملیات، می خواهد ایالات متحده را به جنگ بکشاند.

فرمانده ارتش، با تاکید بر تهدیدهای جنگی رژیم، دوباره گفت: قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما بعد از شروع حمله متجاوزان، ویران کننده و پشیمان کننده خواهد بود.

او گفت: «شرایط امروز جهان و منطقه، آمادگی قدرت نظامی رژیم ایران را  بیش از پیش الزامی کرده است».

نظامی  موسوی افزود: «ما در جنگ هشت ساله با عراق  با قدرت بالای خود یکبار به جهان ثابت کردیم که بر سر آرمان‌های خود تا کجا ایستاده‌ایم».

او به این واقعیت که خمینی پس از هشت سال جنگ بی حاصل، ناچار شد جام زهر را سر بکشد، گفت: «امروز بسیار قدرتمندتر از آن زمان هستیم و در دفاع از آرمان‌ها و دفاع از این ملت و کشور، سر سوزنی کوتاه نخواهیم آمد».

فرمانده جدید ارتش رژیم، در حالی با لحن پیروزمندانه درباره نتایج جنگ هشت ساله با عراق سخن می گوید که سال ها پیش، حسین علایی نخستین فرمانده نیروی دریایی سپاه  گفته بود: اگر قطعنامه را نمی‌پذیرفتیم و به آتش بس با عراق تن در نمی دادیم، عراقی‌ها تا این طرف جاده اهواز خرمشهر و تا نزدیکی رودخانه کارون آمده بودند. ما توان نظامی و جنگی کافی با ارتش صدام را نداشتیم ارتش ایران فقط در منطقه فکه حدود ۱۷ هزار اسیر داد و سپاه هم فاو را از دست داد. حالا ما باید یا سرزمین های بیشتری را از دست می دادیم تا بگوییم حرف مرد یک کلام است یا با یک اقدام ابتکاری، تهاجم جدید ارتش عراق را متوقف می کردیم».

3 دیدگاه‌

  1. ملاک امروز است. یک زمانی مردم روسیه به دلیل کینه کشی های سیاسی غرب مدتی موردهجوم هیتلر قرارگرفتند. آیا امروز هم کسی می تواند به روسیه بگویدبالای چشمتان ابرواست؟! (گرچه این کشور امروز یکی از اخلاقی ترین سیاست های خارجی را دارد نسبت به داعش سازان غربی).
    فرانسه همین طور، ترکیه همین طور.
    یک زمانی هم رژیم واشنگتن درخلیج فارس چندناومارازد، هواپیمای مسافری زد وعلم شنگه به قول معروف به پاکرد. صرف نظر از این که سیاست های مداخله جویانه وآتش افروزانه اش دردنیا متأسفانه ومتاثرانه باعث شد چند ماه بعد هواپیمای مسافری با چندصد مسافرش به دست تروریست هادر “لاکربی” سقوط کند. یعنی “چوبد کردی مباش ایمن زآفات… که واجب شد طبیعت را مکافات”!

  2. عبدالرحیم, ای خائن, تو فرمانده ارتش رژیم ملاها هستی، پس می بایستی فقط از سپاه پاسداران برای واکنش های تهاجمی و دفاع از حکومت ملاها استفاده کنی. این را بدان که دشمنان ملاها و تو دوستان ما ایرانیان می باشند.
    در ضمن ای ابله نادان، خمینی گجستک در زمان جنگ با عراق تمام امیران سابق ارتش را تیرباران کرده بود و به جای آنها کسانی مانند تو را فرمانده ارتش خوانده بود. اما با این حال سربازان همان امیران بودند که توانستند عراقی ها را در اوایل جنگ مجبور به عقب نشینی کنند. پس وای به حال تو و امثال تو در زمان آزادی ایران و ایرانی!!

Comments are closed.