فرمانده جدید نیروهای بسیج، غلامرضا سلیمانی، از دخالت این نهاد جنگی در جهان سخن می گوید

پاسدارسلیمانی در توضیح علل این برنامه گفت: «با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنِ شکست‌خورده و دچار فروپاشی از لحاظ هندسه قدرت جهانی، قطعاً کاری در مقابل ملت بزرگ ایران با آرمان‌های بزرگ و علی خامنه ای از پیش نخواهد برد»

رییس جدید نهاد نظامی موسوم به بسیج، پاسدار غلامرضا سلیمانی در سخنانی از برنامه های تجاوزکارانه رژیم در کشورهای دیگر پرده برداشت و در این راستا گفت : بسیج قصد دارند در سراسر دنیا به عملیات دخالت گرانه و به کارگیری نیروهای تهاجمی دست بزند .

پاسدارسلیمانی در توضیح علل این برنامه گفت: «با پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنِ شکست‌خورده و دچار فروپاشی از لحاظ هندسه قدرت جهانی، قطعاً کاری در مقابل ملت بزرگ ایران با آرمان‌های بزرگ و علی خامنه ای از پیش نخواهد برد».

فرمانده جدید بسیج گفت: ما از سوی همه بسیجیان به دشمنان  این پیام را می‌دهیم که همان طوری که در گذشته در هیچ صحنه‌ای در مقابل انقلاب اسلامی به موفقیت و کامیابی نرسیده اند، ملت اسلامی ایران و فرزندان بسیجی مانع دست‌یابی آن‌ها به اهدافشان خواهند بود و این به‌معنی شکست پی‌درپی دشمن در ایران، منطقه و غرب آسیا است.

خمینی پیشتر گفته بود انقلاب  باید از طریق بسیج  به کشورهای اسلامی در سراسر جهان صادر شود.
آخوند خاتمی امام جمعه زنجان نیز گفته بود : بسیج ، امروز به نجات مردم در کشورهایی چون یمن، عراق و سوریه آمده و موجب افتخارآفرینی بسیجیان در این کشورها شده ‌است.

ReplyForward