فرمانده حشد الشعبی عراق، مزدور رژیم ایران: نیروهای آن در حال پیشروی به سوی عربستان هستند

قاسم مصلح فرمانده الحشد الشعبی

در همان حال که رژیم ایران ادعا می کند که حمله به تاسیسات نفتی عربستان توسط حوثی های یمن انجام گرفته و رژیم ایران دخالتی در آن نداشته است، از یک تلاش دیگر رژیم برای آسیب رساندن به عربستان پرده برداشته شد و فرمانده نیروی موسم به حشد الشعبی که تحت فرمان سپاه قدس حکومت قرار دارد خبرداد که چریک های این نیرو در حال پیشروی به سوی مرزهای عربستان سعودی می باشند.

قاسم مصلح فرمانده الحشد الشعبی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این گروه به همراه ارتش عراق به هدف پاکسازی مناطقی در استان “الانبار” واقع در غرب عراق از لوث گروه تروریستی داعش برای پنجمین روز متوالی به عملیات خود در قالب مرحله پنجم عملیات با نام اراده پیروزی ادامه داده و در حال پیشروی به سمت مرزهای عربستان سعودی و اردن است .

شبکه خبری السومریه به نقل ازقاسم مصلح  در الانبار گزارش داد که نیروهای حاضر در این عملیات توانستند ۷۵ کیلومتر به سمت مرزهای عربستان سعودی و اردن پیشروی کنند.

فرمانده الحشد الشعبی گفته  که ، پس از ارائه اطلاعات دقیق توسط الحشد به جنگنده‌های عراقی، یک خودروی پیک آب وابسته به داعش در شرق منطقه “الغذف” منهدم شد.

به گزارش السومریه نیروهای الحشد الشعبی و ارتش عراق روز گذشته (آدینه )   اردوگاه “الطبقات” را در الانبار آزاد کردند که یکی از مهمترین مواضع راهبردی نظامی است.هم چنین در جریان این عملیات، ده‌ها منزل و چندین روستا پاکسازی شد.