فرمانده سپاه ادعا کرده می گوید: بزرگ‌ترین ضعف‌ آمریکا نداشتن یک رهبر روحانی است

آقای سلامی همچنین با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در حال یک «جنگ بزرگ و بی‌مثال در تاریخ معاصر است» گفت: مردم ایران آن‌قدر بزرگ شده است که حتی چنین جنگی را حس نمی‌کند

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، مدعی شده است که «آمریکا و حتی دشمنان قسم‌خورده اذعان می‌کنند بزرگ‌ترین ضعف‌شان نداشتن یک رهبر روحانی است». او گفت که اگر کشورهای غربی یک رهبر روحانی شبیه حکومت ایران داشتند، به ضعف و ناتوانی دچار نمی شدند.

به گزارش ایرنا، فرمانده سپاه که در مراسمی در استان کهگیلویه و بویراحمد سخن می گفت، همچنین مدعی شد که در حال حاضر ۶۰ درصد از سیطره سیاسی جهان، ۶۰ درصد از قدرت نظامی و ۵۰ درصد اقتصاد جهان در اختیار «دشمنان» جمهوری اسلامی است ولی «نمی‌توانند تصمیم بگیرند».

او منبع این آمارها را اعلام نکرده و در عین حال گفته است رؤسای جمهوری آمریکا، فرانسه و انگلیس «اگر با هم جمع شوند قادر به آفرینش پشه‌ای نیستند».

آقای سلامی همچنین با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی در حال یک «جنگ بزرگ و بی‌مثال در تاریخ معاصر است» گفت: مردم ایران آن‌قدر بزرگ شده است که حتی چنین جنگی را حس نمی‌کند.

آقای سلامی همچنین با تمجید از اقدام مهدی ترابی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که روی پیراهنش «تنها راه نجات کشور = اطاعت از رهبری» درج شده بود گفت: «این پیام الهی و جهانی بود»؛ وی همچنین اقدام این بازیکن را «شجاعانه» خواند.

3 دیدگاه‌

  1. اخه حسینی خونخوار و قاتل، مگر تو در یک سیاره دیگری تا حالا زندگی میکرده ای که داری مثل اخوندهای هم نوعت یاوه گویی میکنی؟
    از بالای منبر میکشیمتون پایین.

  2. وقتی این خبر را خواندم از ته اعماق وجودم خندیدم و باز خبر را برای دوستانم خواندم و یکبار دیگر دست جمعی از ته اعماق وجودمان خندیدیم . پاسدار سلامی آنقدرها هم بی مصرف نیست و حداقل هر چند وقت یکبار اظهار نظر میکند و کلا جامعه ایرانی داخل و خارج از کشور را شاد میکند . به واقع نمیشود این مطلب و سخنرانی او را به صورت جدی تحلیل کرد زیرا اینگونه سخنان جز طنز چیز دیگری نیست .
    شما متصور بشوید که چند تن از مفسران سیاسی بزرگ ایران و جهان بخواهند سخنان پاسدار سلامی را تفسیر کنند ، به راستی چه میتوانند به توهم و تخیلات این مرد بگویند ؟ بالغ بر پانصد سال پیش اروپا از قرون وسطی مذهبی به پروتستانیسم گذار داشته و نزدیک به صد سال است که از پروتستانیسم به خردگرایی و اومانیسم ( انسانگرایی ) رسیده است . حال پاسدار سلامی نسخه ای تاریخ مصرف گذشته برای جهان تکنولوژی می‌پیچد .

  3. حماقت این حلبی به دوش ها واقعا بهت آور است. اگر جامعه بشری پیرو آخوندهای شیطان صفت می بود ، هنوز هم باید با اسب و قاطر و شتر مسافرت می کردیم. این سرداران آبله و آخوندهای شیاد ویروس های خطرناکی هستند که فقط در جامعه زنده می توانند بقا داشته باشند ، اینها را از جوامع بشری بیرون بیاندازید.

Comments are closed.