فرمانده سپاه پاسداران:امروزه سران رژیم صهیونیستی به فروپاشی اعتراف می کنند.آزادی فلسطین آرزو نیست و برای آن اقدام میکنیم

فرمانده سپاه تروریستی پاسداران در واکنش به درگیری ها میان ارتش اسرائیل و گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین  آن را اقدام تجاوزکارانه دانست و تهدید کرد که به گفته وی صهیونیستها تاوان سنگینی برای آن خواهند پرداخت.

پاسدار حسین سلامی در ادامه گفت:بدون تردید پاسخ سریع مقاومت اسلامی فلسطین به این جنایت نشان می دهد فصل جدید قدرت یابی در جریان مقاومت رقم خورده است و صهیونیست ها تاوان سنگین دیگری بابت جنایت اخیر پرداخت خواهند کرد .

این سخنان تهدید آمیز فرمانده سپاه پاسداران در حالی انجام می گیرد که زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی آزادی فلسطین نیز که در تهران به سر می برد در این نشست که در ستاد فرماندهی کل سپاه انجام می گرفت حضور داشت و با پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران  دیدار و گفتگو کرد.

سلامی آزادی فلسطین را  برای ملت ایران فراتر از یک آرزو بلکه یک راهبرد قطعی دانست و اظهارداشت: آزادی فلسطین وقتی آرزو است در حد آرزو باقی مانده و  به عنوان یک هدف واقعی دیده نمی شود ، این در حالی است که بر اساس تعلیمات امام خمینی و تاکیدات امام خامنه‌ای  هدف و راهبرد ما آزادسازی قدس شریف و اعاده سرزمین های از دست رفته و اشغال شده فلسطین به صاحبان اصلی آن است.

وی افزود: مسیر تحولات در فلسطین اشغالی و نزول قدرت صهیونیست ها که به سمت زوال و فروپاشی پیش می رود یک مسیر بدون بازگشت است و به فضل الهی آزادی قدس شریف نزدیک است.

سلامی در حالی آزادی فلسطین را آرزوی ملت ایران می داند که در طی تظاهرات مختلف که در سالهای گذشته تاکنون بر علیه حکومت صورت گرفته مردم همواره در کنار شعارهای ضد حکومتی سیاست رژیم در قبال فلسطینی ها را محکوم کرده و شعار می دهند:نه غزه نه لبنان انم فدای ایران و فلسطین را رها کن فکری به حال ما کن.

پاسدار سلامی ادعا کرد که گروه های تروریستی در غزه و دیگر نقاط قدرتمند هستند و اسرائیل در مسیر ضعف و اضمحلال قرار دارد و گفت: قدرت امروز مقاومت فلسطین در مقایسه با گذشته توسعه پیدا کرده است و با ظرفیتهای بالقوه و بالفعل خود نشان می دهد که توان اداره جنگ های بزرگ را یافته است.امروزه اذعان و اعتراف مقامات متعصب صهیونیستی مانند باراک، نتانیاهو و بنت مبنی بر ناتوانی رژیم و سخن گفتن از اضمحلال قریب الوقوع آن که با تایید کارشناسان بین المللی نیزهمراه شده است را ناشی از واقعیات میدانی غیرقابل انکار در صحنه مبارزه مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران قدس شریف قلمداد و گفت: اسرائیل تدریجاً به دلیل ناامیدی ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از آنها، به سمت برخی کشورهای عربی می رود تا بتواند خود را تقویت کند، این در حالی است که این راهبرد نیز برای آنان نجات‌بخش نبوده و ضعف های ذاتی رژیم امکان تحقق آرزوهای بر باد رفته را به آنها نمی دهد.

وی ادغام و آمیختگی جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را یک ضعف  ذاتی برای صهیونیست ها توصیف و تصریح کرد: وقتی فلسطین قدرت می گیرد و این قدرت بیشتر نمایان میشود ضعف و ناتوانی صهیونیستها آشکارتر و ادامه کار نیز برای آنان دشوارتر می شود.

فرمانده کل سپاه افزود: رشد ضعف های ذاتی رژیم صهیونیستی آنان را به لحاظ روانی دائماً در مسیر تخریب و تضعیف قرار داده است به گونه‌ای که چشم‌انداز تاریک و دهشتناکی را فراروی خود می بین

سلامی ادعا کرد و گفت: قرائن و شواهد مسلم نشان می دهد که صهیونیست‌ها از درون متلاشی می شوند و برای فروپاشی اسرائیل شاید مقاومت فلسطین،  نیاز به جنگ هم نداشته باشد.

این در حالی است که دولت اسرائیل امروز بیش از هر زمان دیگری نه تنها پرقدرت تر است بلکه با اشراف هرچه بیشتر از نظر امنیتی و اطلاعاتی رژیم اسلامی را رصد می کند تا جایی که مقام های عالی رتبه سپاه را در تهران و دیگر نقاط ایران مورد بازجویی و تخلیه اطلاعاتی قرار می دهد و بدون کوچکترین آسیبی محل را ترک می کنند و می توان ارزیابی کرد که قدرت اسرائیل در مقابله با گروه های تروریستی در همسایگی اش تا چه میزان بیشتر است.

زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در نشست گفت: ایستادگی و رویارویی گسترده جمهوری اسلامی در برابر امریکا و رژیم صهیونیستی موجب خرسندی مردم فلسطین و افزایش روحیه رزمندگان و مجاهدان فلسطینی است.

وی افزود: مقاومت اسلامی پیشرفت های بسیار خوب و موثری در حوزه توان نظامی داشته است و این روند متوقف نخواهد شد.

وی تاکید کرد: ما مقاومت را ادامه خواهیم داد و با همکاری دیگر گروه‌های مقاومت فلسطینی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم و قادر هستیم  هرگونه تجاوز رژیم صهیونیستی را تلافی و به آن پاسخ به موقع دهیم.

گفتنی است در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰۰ موشک و راکت از خاک غزه بسوی اسرائیل شلیک گردیده است و به گفته آگاهان جنگی تمام عیار در حال انجام است و این بار نخست وزیر و وزیر دفاع اسراییل اعلام داشته اند که واکنش تندی نشان خواهند داد و می گویند حملات و عملیات تروریستی جهاد اسلامی را بر نمی تابند.