فرمانده سپاه یک بار دیگر ادعا کرد که اسرائیل بزودی نابود می‌شود

حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران که با بکار انداختن دستگاه سخرانگیز “کورونا یاب” توانسته این ویروس را از ایران و جهان ریشه کن کند و با به بازار فرستادن واکسن “برکت” این بیماری را در ایران و جهان نابود کرده، در یک رجزخوانی دوباره گفت: «زوال رژیم صهیونیستی واقعیتی قابل اتفاق در آینده نزدیک است».

سپاه پاسداران که کشور ایران را به حضیض ذلت کشانده، برای آن که موجودیت خود را یادآور شود، هر از گاهی “نابودی قریب الوقوع اسرائیل” را مژده می‌دهد و اکنون بیش از چهل سال است که این ادعا را تکرار می کند.

سپاهی حسین سلامی این سخنان را در دیدار با «زیاد الخاله» از سرکردگان گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین بیان کرد که به دعوت رئیسی، برای حضور در مراسم تحلیف او به تهران آمده بود.

فرمانده سپاه پاسدارارن، دیدار جداگانه ای نیز با اسماعیل هنیه سرکرده گروه تروریستی حماس داشت، که او هم به تهران دعوت شده و در این دیدار حضور داشت.

رژیم ایران که گروه جهاد اسلامی را برای رقابت با حماس برپا ساخته، به مناسبات دوستی با حماس نیز ادامه می‎‌دهد و هر سال میلیون‌ها دلار پول و اسلحه به آن‌ها می‌رساند.

در مراسم تحلیف آخوند ابراهیم رئیسی، سرکردگان گروه‌های تروریستی در ردیف اول تالار قرار گرفته بودند و دیپلمات‌ها و میهمانان خارجی در ردیف بعدی نشسته بودند.

آخوند رئیسی با دعوت از سرکردگان تروریسم، عملا نشان داد که ادامه همکاری با گروه های نیابتی، یکی از دلمشغولی های اصلی دولت او خواهد بود.

با توجه به بحرانی‌تر شدن تنش بین رژیم ایران و اسرائیل، بدنبال حمله پهپادی اخیر به کشتی مرسر استریت، رهبران اسرائیل هشدار داده‌اند که نسبت به این تعرض و یا هرگونه تهاجم دیگری سکوت نخواهند کرد.