فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء: «هیچ طرف جنگی نمی تواند بر پایان آن تسلط داشته باشد

یکی از فرمانده هان سپاه پاسداران حکومت می گوید: زمان و دامنه جنگ آمریکا علیه ایران در کنترل کسی نخواهد بود

پاسدارغلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا سپاه پاسداران می گوید:   زمان و دامنه جنگ در کنترل کسی نخواهد بود، گفت: برای تحمیل هزینه‌های سنگین به متجاوزان بسیار بیشتر از گذشته آماده و چابک هستیم

پاسدار رشید گفت: ملت شریف ایران هزینه‌های جنگ و دستاوردهای آن را در دوران دفاع مقدس با همه وجود درک کرده است.

این فرمانده افزود: به همان اندازه که از وقوع جنگ با اشراف اطلاعاتی حکمت و دوراندیشی با قدرت مراقبت خواهیم کرد برای تحمیل هزینه‌های سنگین به متجاوزان بسیار بیشتر از گذشته آماده و چابک هستیم و به سرعت تصمیم گیری و اقدام خواهیم کرد.

همزمان آخوند شعبانعلی صالحی نسب، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش حکومت ادعا کرده بود که ایالات متحده از وحدت کشورهای منطقه می‌هراسد و ازاین‌رو می‌خواهد تا ایران از مواضع حماس، حوثی ها و حشدالشعبی حمایت نکند و در خاورمیانه نقشی نداشته باشد، و حکومت ایران نتواند به آرمان اسلامی خود دست یابد .

آشنایان امور یادآوری می کنند که خود حکومت ایران است که با تهدیدهایش علیه حکومت های عرب حوزه خلیج فارس، موجب شد که آن ها زیر چتر حمایت ایالات متحده قرار گیرند و حتی دست دوستی اسرائیل را بفشارند

آخوند صالحی نسب، در دنباله ادعاهای خود افزود: باید به مسوولان و دولتی هشدار داد که در این  شرایط پذیرش ذلت در قبال آمریکا ممنوع است.

وی افزود: اگر به سرنوشت قذافی و صدام نگاه کنیم به‌روشنی درخواهیم یافت که آمریکا ابتدا با گرفتن تجهیزات و تضعیف قدرت دفاعی به دنبال پیاده‌سازی اهداف خود بود و موفق هم شد.

4 دیدگاه‌

  1. آنچه که این فرد نادیده گرفته عدم ایمان و اعتقاد مردم ایران از جمله بدنه ارتش و سپاه به رژیم است که مانع از آن میشود که جان خودشان را برای رژیم به خطر بیندازند و فساد سران و فرماندهان آنهاست که حاضر نیستند دست از جان بشویند بی آنکه از اموالی که انباشته اند لذت ببرند. با اولین نشانه از ضعف حکومت، فرارها از جنگ شروع میشود. حتی در جنگ عراق که روحیه مردم با حالا فرق داشت، در روزهای منتهی به قبول آتش بس، من در جبهه شاهد فرار فرماندهان از جبهه (گاه سوار بر کامیون و حتی موتورسیکلت) بودم. خیلی از همان افراد بعدها به عنوان قهرمانان “جنگ تحمیلی” از مردم طلبکار شدند و برده اند و خورده اند.

  2. این یک بلف بزرگ است .بهتر است دنیا دروغ ها ونیرنگ های ابن حکومت را به انهایی که هنوز فکر می کنند جمهوری اسلامی حکومتی سالم است وخامنه ای فردی کارزیماتیک واخلاق مند نشان دهد.جهان باید این حقیقت را بداند در داخل ایران حکومت تلاش در ساختن تصویری غلط از محیط پیرامون است .

  3. با شناختی که تو ۳۵ سال عمرم از مردم ایران بدستم اومده و ظلم وفشاری که حکومت آخوندی به ملت آورده مطمئنم ایران در صورت حمله آمریکا خیلی زود تسلیم میشه و انتحاری واستشهادی زیاد نخواهد بود تازه بگذریم از چند قومی بودن کوردو لورو ترکو بلوچو عربو ‌.برایه اسراییلیها هم توصیه ای دارم سالهاست که شما در فلسطین هستید جوری خونتون باهم قاطی شده که عرب و یهود از هم مشخص نیست به مردم فلسطین فشار نیارید برای پیرتراشون در کنارخودتون خونه بسازین بهشون حقوق بدین باهم صلح کنین . که محبت هر کسی رو رام میکنه

  4. .برایه اسراییلیها هم توصیه ای دارم سالهاست که شما در فلسطین هستید جوری خونتون باهم قاطی شده که عرب و یهود از هم مشخص نیست به مردم فلسطین فشار نیارید برای پیرتراشون در کنارخودتون خونه بسازین بهشون حقوق بدین باهم صلح کنین . که محبت هر کسی رو رام میکنه.اولشو پاک کردم میگه حرفات تکراری کی گفتم خودم یادم نی

Comments are closed.