فرمانده نیروی دریایی ارتش نیز به تقلید از همتای خود در سپاه پاسداران، بار دیگر آمریکا را تهدید کرد

فرمانده تیروی دریایی رزیم نظامی خانزادی

فرمانده نیروی دریایی ارتش رژیم  نیز به تقلید از همتای خود در سپاه پاسداران، به تهدید علیه ارتش ایالات متحده در خلیج فارس پرداخت و گفت: دشمن اگر خطا کند، غافلگیرش می کنیم.

وی گفت: همگان ساقط شدن هواپیمای بدون سرنشنین آمریکا را دیدند و به جرأت می‌گوییم این جواب دندان شکن همواره به صورت متناوب و تکرارپذیر خواهد بود و دشمن این را می داند

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران نیز روز پنجشنبه گذشته اعلام کرده بود که در یک عمل غافلگیرکننده، پهپاد اطلاعاتی ایالات متحده را به موشک بست و آن را متلاشی کرد. ایالات متحده می گوید که این پهپاد بر فراز آب های بین المللی هدف قرار گرفته، ولی مقامات حکومت ایران می گویند این واقعیت که قطعات متلاشی شده آن را سپاه پاسداران از آّب بیرون آورده ثابت می کند که این هواپیمای بدون سرنشین، در آب های ساحلی ایران سقوط کرده است.

روزنامه های ایالات متحده از قول کارشناسان وزارت دفاع آمریکا نوشتند که نیروی دریایی آن کشور، مستقر در آب های خلیج فارس، می تواند به آسانی نیروی دریایی حکومت ایران را در مدت کوتاهی نابود کند.

نظامی امیر خانزادی فرمانده نیروی دریایی حکومت اسلامی گفت: « به نقطه ای رسیده ایم که با اقتدار روی پای خود ایستاده و می توانیم امنیت منطقه را برقرار و دست دشمن را کوتاه کنیم». او ادعا کرد که رسیدن به این مرحله، با اتکاء به جوانان انقلابی صورت گرفته است.

خانزادی افزود: «دشمن پیشرفته‌ترین، هوشمندترین و پیچیده‌ترین هواپیمای گشت و شناسایی خود را به منطقه ممنوعه اعزام داشت و همگان ساقط شدن این فروند هواپیمای بدون سرنشنین را دیدند و به جرأت می‌گوئیم این جواب دندان شکن همواره به صورت متناوب تکرارپذیر است و دشمن آن را می‌داند».

یادآوری می شود که سپاه پاسداران دو هفته پیش نیز موشکی را به سوی یک پهپاد اطلاعاتی ایالات متحده شلیک کرد، ولی موشک خطا رفت و به هدف نخورد.

نظامی خانزادی گفت: صحنه رزم دریا که شامل رزم سطحی، زیرسطحی و پروازی می‌شود، به این معناست که یکان‌های سطحی بتوانند در برابر حملات دشمن از خود دفاع کرده و این تفاوت عمده صحنه رزم در دریا با سایر صحنه‌های جنگ است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: امروز شاهد این تجهیزات راهبردی در بخش سونار و سنجنده های زیر آبی در مجموعه دانشگاهی مالک اشتر هستیم که می‌تواند صحنه‌های نبرد در زیر آب را پایش و در صورت خطا، دشمن را در زیر آب شناسایی و با تسلیحات یگان‌های شناور که در اختیار دارند آنها را غافلگیر کنند.

یک دیدگاه

 1. دو فرضیه وجود دارد، یا آمریکا همان موجود ضعیفی است که می توان سفارتش را اشغال کرد و دیپلمات هایش را ۴۴۴ روز به گروگان‌ گرفت و در کمال بی شرمی گفت هیچ غلطی نمی تواند بکند و این آمریکای کارتر، کلینتون و اوباما است. با این فرض رژیم جبار جنایتکار برنده است و دنیا به کامش است و ایران را ویران تر می کند و مزدوران فلسطینی خود را تقویت می کند و در دنیا مواد مخدر و فساد را گسترش می دهد تا امام زمانش بیاید.
  فرضیه دوم این است که آمریکا نیروی عظیم جنگی دارد که هیچ ماشین جنگی جرات تقابل ندارد، همان که صدام فقط بیست روز توانست در برابر ان ایستادگی کند. و این آمریکای بوش و ترامپ است. حال کدام سیاست غالب خواهد شد ، معلوم نیست.
  اسراییل بداند که اگر سیاست کارتر اوباما یی غالب شود ، بدون تردید رژیم آخوند پاسداری بمب را خواهد ساخت و به اسراییل هم حمله خواهد کرد، همچنانکه چهل سال است با مزدوران فلسطینی حزب الله و حماس به اسراییل موشک پرانی می کند و از لانه کثیف فلسطین های ضد بشر به اسراییل تونل می زند.
  ###########################
  چاره آن است که اسراییل چون رعد و طوفان بر لانه پاسداران و آخوندها فرود آید ، سران جنایتکار رژیم را دستگیر کند و دین خود را به مردمان کورش کبیر باز پس دهد.
  جاوید شاه، پاینده ایران، زنده باد ناتانیاهوی دلاور.

Comments are closed.