فرمانده پیشین سپاه پاسداران گفت:آمریکا و اسرائیل سازمان اطلاعاتی مخفی  در ایران ایجاد کرده اند

فرمانده پیشین سپاه پاسداران ادعا کرد که آمریکا و اسرائیل سازمان اطلاعاتی مخفی  در ایران ایجاد کرده اند

در پی گذشت چند ماه از ماجرای انتقال نیم تن  سند و مدرک مربوط به فعالیت های اتمی ایران توسط ماموران مخفی اسرائیل از تهران به تل آویو و افشای این اسناد توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که منجر به خروج آمریکا از برجام شد حسین علایی فرمانده سابق ستاد مشترک سپاه پاسداران گفت: آمریکا و اسرائیل سازمان اطلاعاتی دردرون  ایران ایجاد کرده اند.

حسین علایی ادعا کرد: اسرائیل از ۱۵ سال پیش در ایران یک شبکه گسترده اطلاعاتی در حوزه های هسته ای- موشکی – سیاسی و اقتصادی در ایران ایجاد کرده است.

حسین  علایی که پیشتر دارای سمت هایی مانند: فرمانده نیروی دریایی و ستاد مشترک سپاه پاسداران بر عهده داشته است  در مصاحبه خود با سایت خبری خبرآنلاین گفت: سازمان مجاهدین خلق همیشه سازمان های اطلاعاتی و عملیاتی در ایران داشته است.

وی این سازمان را متهم کرد که با آمریکا و اسرائیل همکاری های اطلاعاتی داشته است.

فرمانده پیشین سپاه پاسداران همچنین گفت که: آمریکا و اسرائیل ضمن همکاری با این گروه خود به صورت مستقل شبکه اطلاعاتی در این راه در ایران راه‌اندازی کردند.

در روز دهم اردیبهشت ماه سال جاری نخست وزیر اسرائیل گفت: نهادهای اطلاعاتی کشورش به اصل آرشیو اطلاعاتی محرمانه حکومت اسلامی دسترسی کامل یافته و آن را از چند هفته پیش به اسرائیل منتقل کردند.

نخست وزیر اسرائیل گفته بود که: این آرشیو حقیقی و مدارک اصلی ایرانی که حدود نیم تن وزن آن است و شامل حدود یکصد هزار برگ سند و ۱۸۳ سی دی  است نشان می‌دهد که حکومت اسلامی برنامه اتمی محرمانه خود با عنوان عماد را به هدف تولید بمب اتمی و سوار کردن کلاهک هسته ای پرقدرت روی موشک‌های بالستیک دنبال کرده است.

در روز دهم اردیبهشت ماه سال جاری نخست وزیر اسرائیل مدارک و اسناد به سرقت رفته توسط اسراییل از آرشیو اتمی ایران را فاش ساخت