فریدون احمدی نماینده مجلس: قوه قضائیه طرفدار ظالمان است و بر سوء مدیریت در حکومت سرپوش می گذارد

فریدون احمدی نماینده مجلس در انتقاد از سرکوبی قوه قضائیه علیه مردم گفت: قوه قضاییه طرفدار ظالمان فساد اقتصادی در کشور است، و به عنوان  ابزاری برای سرپوش نهادن بر سومدیریت‌هاست ؟! انان  کشور را به ویرانه ای تبدیل کرده اند که  با کشتن صدها “سلطان” هم درست نمی شود

فریدون احمدی، با انتقاد از عملکرد قوه قضائیه و  آنچه که  “شهوت پرونده‌سازی” خواند، گفت: «بر من ثابت شده است که قوه قضاییه نه تنها مامن و پناهگاه مردم و مظلومین نیست بلکه هنوز به عنوان ابزاری برای سرپوش نهادن بر ضعف‌ها و ناتوانی‌ها و سومدیریت‌های کشور عمل می‌کند».

فریدون احمدی یکی از دو نماینده‌ای است که شهریور ماه گذشته به اتهام “اخلال در بازار خودرو” برای مدتی بازداشت شده بود و پس از آنکه با قرار وثیقه آزاد شد  گفت که به بهانه مبارزه با فساد قصد تسویه حساب با او را دارند.

وی افزود «شهوت جدیدی در کشور ایجاد شده‌ است که از همه شهوات خطرناک تر است و آن هم شهوت پرونده‌ سازی است، در رقابت‌های انتخاباتی به مردم گفتیم نماینده مصونیت دارد، از حقوق شما دفاع کرده و یقه وزیر را می‌گیرد و صیانت هم می‌شود اما در چهار سال گذشته  ما صیانتی ندیدیم که هیچ، ما بقی بماند، هر رازی را نباید گفت».

احمدی گفت: «سلطان تراشی و سپس سر به نیست کردن کردن سلطان، دور باطلی است که شاید در سیاست جواب دهد اما در اقتصاد جواب نمی‌دهد».

وی افزود:  اقتصاد این قدرها هم ساده نیست و تاکید کرد که تصمیم غلط رییس جمهور در خصوص پیش فروش سکه را با اعدام و خانه خراب کردن مردم و کسبه نمی‌توان پنهان کرد و ماجراهای دلار ۴۲۰۰ تومانی را با زندان و احکام سنگین برای فعالان اقتصادی نمی‌توان مخفی کرد.