فلسطینیان اهل غزه، در اثر نا امیدی و محنت، کودکان بیمار خود را کنار مرز اسرائیل می گذارند که به بیمارستان منتقل شوند

برخی خانواده ها در غزه کودکان بیمار خود را در نزدیکی مرز اسرائیل رها می کنند، به این امید که سربازان اسرائیلی آن ها را بیابند و برای درمان به بیمارستان منتقل کنند

در همان حال که سران حماس و جهاد اسلامی در غزه، اسرائیل را به نابودی تهدید می کنند، و ادعا دارند که در آینده ای نه چندان دور به این هدف خواهند رسید، منابع خبری در غزه گفتند که فقر و محنت در سرزمین آن ها به سطحی رسیده که برخی خانواده ها در غزه کودکان بیمار خود را در نزدیکی مرز اسرائیل رها می کنند، به این امید که سربازان اسرائیلی آن ها را بیابند و برای درمان به بیمارستان منتقل کنند.

اسرائیل در گذشته نیز که در جریان عملیات نظامی علیه سازمان های ترور در غزه، با زخمی های فلسطینی روبرو شد، با برپایی بیمارستان های صحرایی در کنار مرز غزه، آماده پذیرایی و درمان این زخمی ها گردید، ولی حماس و دیگر سازمان های ترور از نزدیک شدن مجروحین به این بیمارستان های صحرایی جلوگیری کردند.

هماهنگ کننده عملیات اسرائیل در غزه، با ابراز نگرانی از این پدیده جدید، به خبرنگاران گفت که اسرائیل باید در این مورد راه حل هایی بیابد. او گفت که غیر قابل درک است که پدر و مادری حاضر شوند، حتی یک کودک بیمار را به امان خدا در کنار مرز اسرائیل رها کنند. ولی آنان می دانند که اسرائیل با پیروی از موازین انسانی، این کودکان بیمار را رها نخواهد کرد.

یک دیدگاه

 1. اهالی غزه تبهکارانی هستند که به مفت خوری، تروریسم، و طلبکاری از دنیا خو گرفته اند. بیاد بیاورید چگونه درالمپیک مونیخ به ورزشکاران بی دفاع اسرائیل حمله کردند و آنان را کشتند. بیاد بیاورید چگونه مسافران بی گناه را به گروگان گرفتند و آنان را به انتبه بردند و با شراکت عیدی امین جنایتکار چه شکنجه ها که به زنان ، مردان و خردسالان مسافر که ندادند.
  قاتلان المپیک مونیخ را اروپای فاشیست پرور بعد از چند سال زندانی آزاد کرد، آن گونه که تروریست های قاتل را در آلمان همین چند سال پیش آزاد کردند. ولی تبهکاران فاشیست اروپایی و آدم خواران فلسطین در فرودگاه انتبه جوابی در خور از کماندوهای دلاور اسراییل دریافت کردند.
  در همه ترورهای چهل سال گذشته، از زنده یاد ارتشبد اویسی تا ترور شهریار شفیق و بختیار و … یکی از سه ضلع ترور فلسطینیان بوده اند.
  (دو ضلع دیگر عوامل رژیم ضد بشر اسلامی و اروپای جنایتکار هستند).
  براستی این فرومایگان غزه چه از جان تمدن و بشریت می خواهند؟ چرا تن به کار نمی دهند؟ چرا به جای موشک پرانی به اسراییل، کارخانه نمی سازند و کشاورزی خود را گسترش نمی دهند؟
  اگر می خواهید از عمق تبهکاری این نا بشران فرومایه بهتر آگاه شوید، کتاب پسر حماس Son of Hammas را بخوانید.
  این تنها اسراییل است که ماشین ترور فلسطینی اسلامی را می تواند مهار کند.

Comments are closed.