فوتبالیست ها گرچه به اسپانیا باختند، ولی برای ایران افتخار آفریدند

 

رسانه های ورزشی و عمومی اسرائیل، بازی شب گذشته ایران و اسپانیا را به صورت گسترده مورد پوشش قرار دادند و بازی بسیار خوب ورزشکاران ایرانی را تحسین کردند و گلی را که ایران متحمل گردید، تا حدودی نتیجه بدشانسی تعبیر کردند.

روزنامه های اسرائیلی نوشتند که فوتبالیست های اسپانیایی رقیب پرقدرتی در برابر خود یافتند و برای آن بتوانند به پیروزی دست یابند، سخت کوشیدند و شانس با آنان یاری کرد.

هزاران نفر ایرانی برای تماشای این بازی که تا حدودی سرنوشت ساز است به شهر کازان در روسیه آمده بودند.

داوار بازی، گل فوتبالیست های ایران را باطل اعلام کرد.

ایران هنوز یک بازی دیگر در پیش دارد و آن با تیم پرتغال می باشد که در واقع سرنوشت ادامه حضور ایران در موندیال را رقم خواهد زد. روزنامه های اسرائیلی نوشتند که حتی در این مرحله نیز می توان گفت که ایران بازی قابل تحسینی ارائه دادند.

بسیاری از روزنامه های اروپایی نیز نوشتند که ایرانیان بازی خوبی عرضه کردند و فوتبالیست های اسپانیایی بسیار عرق کردند تا بتوانند برنده شوند.

گزارش آقای فریبرز قریب کارشناس امور ورزشی را می شنویم:

گزارش آقای فریبرز قریب کارشناس امور ورزشی از بازی شب گذشته در کازان بود. علاقمندان می توانند عکس های زیبایی از این مسابقه پرهیجان را در وبسایت رادیو پیام اسرائیل، با نشانی رادیس دات اورگ مشاهده کنند.

و اما بازی دیشب در رسانه های همگانی در حکومت ایران چه بازتابی داشت؟ گزراش همکارمان آقای مرتضی لطفی را می شنویم:

آرزو داریم که در بازی با تیم پرتغال، ایرانیان آن قدر گل بزنند که بتوانند به مرحله بعدی ارتقاء یابند.

 

2 دیدگاه‌

  1. من ازتمام وجودم شماراستایش میکنم آرزیم دوستی دوکشوراست مثل قدیهاکه منم آزادانه بتوانم بیایم برای زیارت زادگاه عیسی مسح به امیدآن روز

Comments are closed.