قالیباف در دیدار با نماینده ترور فلسطینی در تهران: «از پیش از انقلاب ار فلسطین دفاع کرده ایم»

حکومت اسلامی ایران یک بار دیگر اقرار می کند که عامل اصلی پشتیبانی از ترور فلسطینی علیه اسرائیل است. سپاهی محمد باقر قالیباف، که اخیرا به ریاست مجلس شورای اسلامی رسیده و به تقلید از مرحوم مغفور اکبر هاشمی رفسنجانی، خود را وزیر امور خارجه نیز تلقی می کند، در دیداری که با نماینده ترور فلسطینی در تهران گفت که ارسال اسلحه و پول از جانب ایران برای گروه های تروریستی فلسطینی در غزه، نشان دهنده ماهیت سیاست های رژیم در برابر مسئله فلسطینی ها می باشد.

قالیباف این سخنان را با صلاح الزواوی نماینده گروه های ترور فلسطینی در تهران بیان داشت. الزواوی سالیان دراز است به عنوان سفیر فلسطین، در تهران اقامت دارد ولی معلوم نیست نماینده کدام جناح فلسطینی می باشد. رژیم ایران حکومت خودگردان فلسطینی را از سال ها پیش تحریم کرده، زیرا از مذاکرات صلح با اسرائیل جانبداری می کند و کمک های مالی و تسلیحاتی رژیم ایران را نمی پذیرد.

دستیاران قالیباف گفتند که صلاح الزواوی در سمت شیخ السفرا به دیدار رئیس مجلس رفت، زیرا طولانی ترین مدت را در مقام یک سفیر در ایران به سر برده است.

قالیباف که خط افراطی جناح اصولگرا را در سیاست خارجی ایران نمایندگی می کند، در این ملاقات از جمله گفت: «مقوله فلسطین پیش از آن که سیاسی باشد، مسئله اسلام است».

او فاش ساخت که روح الله خمینی در سال های پیش از انقلاب نیز با ترور فلسطینی در تماس بوده است. شماری از سرکردگان انقلاب و گروهی نیز که خود را روشنفکر سکولار می نامیدند، در اردوگاه های فلسطینی تمرین تروریسم کردند و به ایران بازگشتند.

قالیباف درباره نقش ترور فلسطینی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی در ایران گفت: «حتی پیش از انقلاب نیز امام خمینی و یاران ایشان و انقلابیون دغدغه فلسطینی ها را داشتند».

سپاهی اسماعیل قاآنی، جانشین قاسم سلیمانی که توسط ایالات متحده کشته شد، پس از به دست گرفتن این مقام، از جمله گفت: «سپاه قدس امروز نیز همچون سردار قاسم سلیمانی، در کنار مقاومت فلسطین خواهیم ماند».

علی خامنه ای چند ماه پیش دوباره خواستار رساندن اسلحه قاچاق به کرانه باختری شد. این سخنان، در واقع تایید خواسته اسرائیل در الحاق دره اردن به خاک اسرائیل است، تا از جمله، بتوان این توطئه رژیم ایران را خنثی کرد.