مادر باردار اسرائیلی و جنین هفت ماهه او که به دست تروریست فلسطینی زخمی شدند، وضع وخیم دارند

بانوی جوان اسرائیلی که خود بسختی زخمی شده و جنین هفت ماهه او در معرض خطر مرگ است، در عکس یادگاری در کنار همسرش

در بیمارستانی در اسرائیل، که زخمی های سوء قصد تروریستی روز گذشته (دوشنبه) در آن جا بستری شده اند، تلاش پزشکان برای نجات جان یک مادر جوان و جنین هفت ماهه او که هدف گلوله های یک تروریست فلسطینی قرار گرفته بودند ادامه دارد. در حالی که حال مادر زخمی کمی بهبود یافته، ولی جنین او همچنان با خطر مرگ روبرو می باشد.

پزشکان گفتند که مادر این جنین از ساعتی که هدف گلوله قرار گرفت، تا لحظه ای که به اورژانس بیمارستان رسیدند، خون زیادی از دست داده و اکسیژن کافی به جنین نرسیده و او در وضع وخیمی به سر می برد.

در این سوء قصد، که در جریان آن یک یا چند تروریست فلسطینی، از داخل یک خودرو در حال حرکت، شهروندان اسرائیلی را که در ایستگاه منتظر اتوبوس بودند، هدف قرار دادند و هفت تن را زخمی کردند.

نیروهای امنیتی اسرائیل برای شناسایی و بازداشت قاتل یا قاتلان به تلاش گسترده ادامه می دهند و در جند روستا و محله فلسطینی نشین در کرانه غربی به بازرسی پرداخته اند، ولی هنوز نتیجه ای به دست نیامده است.

در حال حاضر دو تروریست دیگر نیز همچنان فراری می باشند و ارتش اسرائیل نتوانسته است آنان را بازداشت کند. یک تروریست مربوط به سوءقصدی است که ماه گذشته در نزدیکی یک آبادی اسرائیلی در کرانه باختری روی داد که در آن چند نفر به طور سطحی زخمی شدند و ضارب موفق به فرار گردید و تا کنون دستگیر نشده است.

مورد دوم، تروریستی است که ماه گذشته در یک مجتمع صنعتی اسرائیلی در کرانه باختری، یک مرد و یک زن جوان اسرائیلی را کشت و از محل گریخت.

گروه تروریستی حماس از حمله تروریستی روز گذشته ابراز خرسندی عمیق کرد و آن را ادامه مبارزه مسلحانه با اسرائیل دانست.

وزیر دفاع پیشین اسرائیل، اویگدور لیبرمن، امروز (سه شنبه) در مصاحبه ای گفت که حماس در حالی به این جنایات افتخار می کند که اسرائیل در روزهای اخیر اجازه داد ۱۵ میلیون دلار دیگر از مبالغ اهدایی امیرنشین قطر، به غزه فرستاده شود و نیروگاه برق غزه با داشتن سوخت بیشتر بتواند روزانه دوازده ساعت برق رسانی کند.

لیبرمن یادآور شد که حماس همچنان دو شهروند اسرائیلی و بازمانده پیکر دو سرباز جان باخته را نیز در اختیار دارد و از بازگرداندن آن ها به اسرائیل، همچنان روی می گرداند.

3 دیدگاه‌

  1. از این همه وحشیگری فلسطینی ها بیزارم. این کفتارهای درنده چطور می توانند غیرنظامیان بی گناه رو هدف قرار بدهند؟! پدرم راست می گفت که عرب ها بویی از عاطفه نبرده اند و جز خونریزی چیزی از این دنیا رو یاد نگرفته اند.
    برای بهبودی و سلامتی این مادر و نوزاد معصوم صمیمانه دعا میکنیم.. خدا پشت و پناه هر دو عزیز… با آرزوی صلح

  2. خداوند شفای عاجل این مادر ونوزادش را عطا فرماید. این نتیجه خشونت ونفرت پراکنی جناب سید علی خامنه ای کثیف ومزدور میباشد. که اگر کسی نداند که مزدور کیست حداقل میداند که مزدور وبله چشم گوی نه تنها فراماسون میباشد بلکه از شیطان هم فرمان میگیرد واگر از شیطان هم فرمان نگیرد خودش وذات کثیفش شیطان است که مردم ایران را بدبخت کرده وبه فلاکت رسانیده است.

Comments are closed.