مادر داغدار، خانم ناهید بختیاری، از فرزند جانباخته خود سخن می گوید که هدف گلوله جنایتکاران رژیم قرار گرفت

پویا بختیار ۲۷سال داشت، مهندس بود، به زبان انگلیسی تسلط داشت

مادر پویا بختیاری ، یکی از جان باختگان اعتراضات اخیر در ایران علیه ظلم و فقر و فساد حکومت گفت :  سکوت در این شرایط خیانت به خون پویاهاست

پویا بختیاری در دومین روز از اعتراضات سراسری در ایران، با شلیک مستقیم گلوله به سرش در مهرشهر کرج کشته شد. مادرش می‌گوید پسرش نه به خاطر غم نان که برای دفاع از حق مردم به خیابان رفت.پویا بختیار ۲۷سال داشت، مهندس بود، به زبان انگلیسی تسلط داشت.

ناهید مادر پویا گفت : پویا بسیار مهربان و با عطوفت بود وآزارش به هیچ کس نرسیده بود  اما با شلیک مستقیم گلوله به سرش کشته شد”چه کسی به اینها اجازه داد تو مغز پسر من گلوله خالی کنند؟ کی به اینها حق داده مغز پسر مرا متلاشی کنند؟ پسر من به کدامین گناه ناکرده کشته شد؟

مادر پویا در جمع مادران داغدار جان باختگان اعتراضات مردمی در ایران گفت : “ما مثل همیم، همه‌مان مثل همیم، همه آنهایی که در این راه فرزندشان را به کشور و میهن هدیه کردند با هم هم‌احساسند، درد هم را بهتر می‌فهمیم برای اینکه درد از دست دادن عزیز، پسری که با زحمت بزرگش کردم، به ثمر رساندمش، به قد و بالایش نگاه کردم، برای هیچ مادری آسان نیست”.

مادر پویا خطاب به همه مردم ایران گفت : من به عنوان یک مادر داغدیده و جگرسوخته دلم می‌خواهد هیچ‌کس سکوت نکند. فریاد رسای پویا را به همه دنیا برسانند که جوانی در اوج رشادت و زمانی که بهترین لذت را می‌شود برد جانش را کف دستش گذاشته و خونش را ریخته. آیا سکوت در این شرایط خیانت به خون پویا و پویاها نیست؟

2 دیدگاه‌

  1. پویا جان، نباید بگذاریم که خون پاکت پایمال بشود. مبارزه باید ادامه داشته باشد.
    بانو بختیاری، تسلیحت ما ایرانیان مبارز را که از ته قلبمان میاید بپذیر.

Comments are closed.