مامور رژیم ایران در غزه، مسؤول قاچاق دلارهای اعطایی به جهاد اسلامی، توسط اسرائیل هلاک شد

مامور-قاچاق-دلارهای-ارسالی-رژیم-ایران-به-غزه-و-اتومبیلی-که-هدف-قرار-گرفت.jpg اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸

مقامات امنیتی اسرائیل تائید کردند که در جریان حملات گسترده هوایی امروز در نوار غزه، که در طول ساعات متمادی ادامه داشت، فردی را به هلاکت رساند که مامور انتقال پول های اعطای حکومت اسلامی ایران به گروه تروریستی جهاد اسلامی آزادی فلسطین بود. این فر د که حامد عبد خٌضری نام داشت، مسؤول پول های نقدی بود که حکومت ایران توسط صرافان و امکانات دیگر به داخل غزه قاچاق می کرد.

گفته می شود که قتل او، گروه جهاد اسلامی را که مستقیما از ایران دستور می گیرد، موقتا با مشکل مالی جدی روبرو خواهد ساخت. ولی در عین حال، رژیم ایران خواهد توانست در مدت کوتاهی، فرد دیگری را جایگزین او سازد و قاچاق دلار به داخل غزه ادامه یابد.

با این همه، سوء قصد به حامد عبد خضری نشان قدرت اطلاعاتی اسرائیل است که در کوتاه ترین مدت پس از گرفتن دستور از کابینه امنیتی دولت، این سوء قصد را با موفقیت انجام داد. خودرو حامل این مامور قاچاقچی، در ساعات بعد از ظهر امروز، و کوتاه مدتی پس از گرفتن دستور از دولت، هدف یک موشک قرار گرفت و فرد مزبور کشته شد و دو تن دیگر از سرنشینان خودرو به سختی مجروح شدند.

این هلاکت نشان می دهد که سازمان های اطلاعاتی اسرائیل دقیقا می دانستند که این فرد در کجا به سر میبرد و دقایقی پس از آن که سوار اتومبیل گردید، از آسمان هدف یک موشک دقیق قرار گرفت و از پای درآمد.

اسرائیل در گذشته چندین تن از سرکردگان گروه های ترور فلسطینی را شناسایی و هلاک کرده است. ولی در سال های اخیر، اسرائیل این شیوه را کنار گذاشت، به این امید که بتواند با گروه های فلسطینی به توافق رسید. ولی به گفته منابع امنیتی، به دنبال حوادث ماه های اخیر و به ویژه حملات شدید موشکی دو روز گذشته و آشوب های یک سال اخیر، اسرائیل تصمیم گرفته بر شدت ضربات نظامی خود بر سازمان های ترور بیافزاید، که یکی از نمادهای آن، هلاکت سرکردگان عرور فلسطینی می باشد.

تا هنگام تنظیم این خبر، حکومت اسلامی ایران هنوز به این ماجرا واکنشی نشان نداده است. جهاد اسلامی آزادی فلسطین حدود پانزده سال پیش توسط حکومت ایران، به هدف رقابت با حماس که یک گروه سنی وابسته به اخوان المسلمین مصر است برپا شد. این گروه تا دو سال پیش بسیار محدود و ضعیف بود. ولی از آن هنگام، حکومت ایران مبالغ کلانی در اختیار سرکردگان آن قرار داد و بر میزان انتقال اسلحه و به ویژه موشک و راکت به آن سازمان افزود و اکنون قدرت تهاجمی جهاد اسلامی، با توان نظامی حماس به خوبی رقابت می کند.

حامد عبد خُضری که ۳۴ سال داشت، برای قاچاق پول های ارسالی رژیم ایران به غزه یک صرافی برپا کرده بود. اسرائیل سال گذشته آن را یک نهاد تروریستی نامید و اکنون صاحب آن را ترور می کند تا انتقال پول از رژیم ایران به غزه، دست کم برای مدتی مختل گردد. خضری در سال های اخیر بزرگترین صراف در نوار غزه محسوب می شد.

در طول ساعات امروز، شلیک موشک از غزه به سوی اسرائیل تلفات بیشتری به دنبال آورد. یک موشک به کارخانه ای در نزدیکی غزه اصابت کرد و یک تن از کارگران کشته شد و دو تن دیگر زخمی گردیدند که جراحات یک تن از آنان وخیم گزارش شد.

همچنین خودرو یک شهروند اسرائیلی دیگر که از جاده ای در نزدیکی مرز غزه می گذشت، هدف موشک ضد تانک از نوع “کُرنِت” قرار گرفت و پاره پاره شد و سرنشین آن جان باخت. ترور فلسطینی، چند ماه پیش نیز یک موشک کرنت به سوی اتوبوس حامل سربازان اسرائیلی شلیک کرد و آن را منهدم ساخت. شلیک موضک لحظاتی پس از آن بود که همه سربازان از اتوبوس پیاده شده بودند.

تا هنگام تنظیم این خبر، شمار جانباختگان اسرائیلی در شبانه روز اخیر به سه تن رسیده و ۹ نفر دیگر نیز زخمی شده اند که جراحات شماری از آن ها متوسط، و بقیه سطحی گزارش شده  است.

یک کارگر تایلندی  نیز بر اثر ترکش موشک منفجر شده ای به طور متوسط زخمی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

آشنایان امور می گویند که با از سرگرفتن اسرائیل ترور کردن سرکردگان گروه های ترور را از سر گرفته و جبهه جدیدی در جریان درگیری با گروه های فلسطینی درپیش گرفته تا سرکردگان آن ها را ناچار سازد به عملیات تعرضی پایان دهند.

شماری از سیاستمداران برجسته اسرائیل و همچنین امیران نیروهای ذخیره ارتش اسرائیل توصیه کرده بودند که قتل سرکردگان سازمان های ترور توسط اسرائیل، از سر گرفته شود و اکنون به طور رسمی تائید می شود که این سیاست دوباره به اجرا گذاشته شده است.

منابع خبری در دفتر نخست وزیری اسرائیل گفتند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، پس از انجام یک رشته مشورت های نظامی، دستور داده که نبرد، تا توقف کامل عملیات تروریستی از غزه، همچنان ادامه یابد.

نتانیاهو در حال حاضر ریاست وزارت دفاع را نیز به عهده دارد. هنگام تنظیم این خبر، حملات نیروی هوایی اسرائیل به نقاط نظامی و تعرضی حماس و جهاد اسلامی آزادی فلسطین همچنان ادامه دارد. متقابلا، سازمان ترور حملات موشکی علیه اسرائیل را دنبال می کنند و تا هنگام تنظیم این گزارش، شمار موشک ها، راکت ها و خمپاره هایی که حماس و جهاد به سوی خاک اسرائیل شلیک کرده اند، از ششصد فروند فراتر رفته است. ارتش اسرائیل نیز در شبانه روز اخیر بیش از ۲۵۰ هدف نظامی و تعرضی سازمان های ترور را بمباران کرده است.

همانگونه که گفته شد، حملات متقابل، در ساعت تنظیم این خبر، همچنان ادامه دارد.

12 دیدگاه‌

 1. با درود فراوان

  به درک واصل کردن تروریست دست نشانده رژیم آخوندی ایران که در تأمین منبع مالی تروریست های جهاد اسلامی کوشا بود (حامد عبد خٌضری) را به همه صلح دوستان تبریک عرض میکنم و از سربازان دلیر اسرئیل از این بابت بینهایت قدر دانی میکنیم دستان درد نکند
  متمنی است هر وقت صلاح دیدید (هر چه زودتر بهتر) حسن نصر الله را نیز پیش حامد عبد خٌضری واصل فرمائید

  بینهایت سپاسگزارم

 2. سوال من ازشمااینکه:اگراسرائیل ارتش پنجم دنیاروداره ویکی ازقدرت مندترین ارتشهای دنیاروداره وسودای رسیدن نیل تافراترودرسرداره چه جوریه که ازپس یک باریکه غزه برنمیادوباوجودمحاصره زمینی وهوایی ودریایی همیشه ازحماس شکست می خوره وباافتضاح صلح رومی پذیره.امروزهمه میدونن که اسرائیل ازهرزمان دیگری ضعیف ترشده وداره نفسهای آخرش رومی کشه چون با قدرت گرفتن ایران،عراق،سوریه،وحدت بزرگی درخاورمیانه درحال شکل گرفتنه وزمینه نابودی دولت غاصب اسرائیل درحال فراهم شدنه.من یک جوان ایرانی هستم وعاشق نبردباشماصهیونیست هاهستم.منتظرباشیدکه اونروزخیلی دورنیست …

  • ۱) خودت را جوان ایرانی معرفی نکن چون تو نماینده جوانان ایران نیستی . ۲) تو در مورد تاریخ اسرائیل و ایدئولوژی صهیونیسم هیچ اطلاعاتی نداری و متاسفانه باید بگویم یک فریب خورده هستی . چون هرگز ما نگفتیم نیل تا فرات را میخواهیم و این یکی از تبلیغات منفی بود که یاسر عرفات فاسد برای ترساندن دیگر کشورهای عرب که در قسمت نیل تا فرات بودند انجام داد تا از این کشورها کمک مالی و تسلیحاتی بگیرد بخاطر همین او اولین کسی است که در کنفرانس کشورهای عرب طرح پرچم مقدس اسرائیل را بخاطر ستاره داوود که در داخل دو خط آبی است را به مانند کشور اسرائیل در بین دو رود نیل تا فرات دانست در حالی که فلسفه ی این طرح پرچم این است که پارچه ی سفید با خطوط آبی از پارچه ی تالیت‌های ما یا همان لباس نماز و نیایش ما گرفته شده است که معمولا پارچه ای با خطوط آبی یا سیاه است و کلا رنگ آبی برای ما یک رنگ آسمانی محسوب میشود و ستاره شش گوش داوود هم نماد یهود است و بخاطر همین پرچم اسرائیل به این شکل است و از تالیت‌های ما گرفته شده است پس این هم از تحریف و دروغ نیل تا فرات ۳) به هیچ عنوان قدرت اسرائیل کم نیست و هرگز از یک گروه اوباش و تروریست فلسطینی شکست نخورده است و اگر میبینی که مراعات میکنیم فقط بخاطر این است که در جامعه بین‌المللی چهره ای خشن پیدا نکنیم و این را تمام نظامیان میدانند که جهاد اسلامی و حزب‌الله لبنان از مردم غیر نظامی دیوار و سپر انسانی برای خودشان درست میکنند تا دستگیر یا نابود نشوند . (( و نکته آخر ، من یک جوان ایرانی هستم و به خاطر اعتقاداتم و دینم اسرائیل برایم مقدس است . من به عنوان فرزند یهود این را میگویم مباد روزی که کسی به اسرائیل دست درازی کند مطمئن باش آن روز لباس رزم میپوشم و آن دست را قطع میکنم . از سرتاسر دنیا برای دفاع از خاک مقدس جمع خواهیم شد و این شما هستید که نابود میشوید ))

  • من جواب تو را داده ام ، نمیدانم چرا درج نشده فقط بدان که کوچکترین دست درازی به اسرائیل را چنان با قطع دست جواب میدهیم که دوباره برگ افتخاری از دلاوری های اسرائیل در تاریخ باشد . تو نماینده جوانان ایران نیستی و تنها یک بسیجی و مزدور هستی .

  • اقا مهدی برای نوشیدن شربت شهادت وفوز عظیم کافی است که با لباس چریکی و سپاهی خودت با هماهنگی سپاه قدس راهی سوریه یمن بحرین افغانستان پاکستان و… شوی و مستقیم عملیات تروریستی را به انجام برسانی مثلا با پوشیدن جلیقه انفجاری خیل قوی هم خودت را راحت کنی وبه آرزوی مقدست برسی وهم دیگران را. لازم میدانیم گوشزدکنیم که نباید دیگران را برای این فوز عظیم تشویق ویاتهدید کنید. خودتان بزرگ هستید و این راه تا قیامت برویتان بازهستش درضمن هیچ آخوندی را خودت همراه نکن چون حیف است که به درجه رفیع شهادت برسد خودت این جام را بدست بیار. مبارک باشد!

 3. پژ بچ
  یک دزد از اموال ایرانیان را به بهشت ساختگی کلاش فرستادید. مابقی این دزدان را نیز به بهشت بفرستید تا در دروغ نهرهای جاری عسل و مشروب شنا کنند و هر روز و شب به دروغ حوری های کم سن و سال بهشت تجاوز کنند. و پس چه خوش است سرانجام آنان که الله را یاری کردند و پس الله نیز آنان را یاری کرد و مپندارید که الله به اموال شما نیازمند است بلکه الله از یاری کنندگان است.

  • هههه اینقدر آسان گول خوردیم!

   الژ گوت
   همانا الله، پرداخت زکات و خمس و فطریه و بینیفه را بر اهل حق واجب کرد، و آنها که بیماری در دل دارند به رسول الله بهتان می زنند؛ درحالیکه از بیماری آنها خبرها داریم و اما آنان را که اینان بدگویی می کنند می دانند که آنها تنها وامی است که از آن پروردگار جهانیان است و امتحانی است که ده برابرش را به آنان برمی گردانیم و بدرستی که الله بی‌نیاز است و می گوید باش و می شود. بدرستی آنان را بصیرت قرار دادیم و اینان را با پنبه های از جنس برسنک پوشانیده ایم و حقیقت را نمی بینند و حوری هایی پاکیزه برای آنان آماده کرده ایم. چه خوشحالند آنها که حرف الله را باور کردند و چه عذابی جانگداز برای کافران آماده کرده ایم و آنان زیانکارانند.

 4. به چهره ی این مزدور حکومت اسلامی نگاه کنید ، یک تروریست که با پولهای مردم ایران از هیچ به جایی رسیده بود . درود بر موساد ، درود بر آمان و درود بر تزاحال که اینچنین پیروزمندانه جواب تروریستهای کثیف را دادند . آرزو دارم روزی ایران هم از وجود کثیف تروریستهای اسلامی پاک شود . با امید روزی که پرواز تهران – اورشلیم ، تهران – تل‌آویو به صورت روزانه بر قرار شود . جا دارد با خانواده های اسرائیلی که عزیزانشان را از دست داده‌اند هم دردی کنم .

 5. اعراب اخراجی از سرزمین های عرب=دزدهای خالق اسلام که کلیدشان در کنترل مغز و بدن ابلهان, فاحشه های بهشت است را شهید بنمایید.

  آمین

  یا اسرائیل مدد

 6. بقیه سران دزد و غارتگر اموال ملت ایران را هم به درک واصلشان کنید هرچی زودتر. آخوندها میگویند به بهشت رفته ولیکن هیچ وقت خودشان را آماده بهشت رفتن نکرده اند و دیگران را به این سرا دعوت کرده اند وخودشان هم زنده مانده اند با بنز و ماشینها و خانه های میلیاردی فوق مدرن در ایران با جیب و زحمت دیگران. فقط میگیم دمت گرم اسراییل.

Comments are closed.