مایک پمپئو: ظریف و روحانی تنها،مردان جلا داده شده مافیای فاسد دینی هستند.خامنه‌ای تصمیم‌گیرنده نهایی است

مایک پمپئو: ظریف و روحانی تنها،مردان جلا داده شده مافیای فاسد دینی هستند.خامنه‌ای تصمیم‌گیرنده نهایی است

مایک پمپئو وزیر امورخارجه ایالات متحده با انتشار توییتری به خبر استعفای جواد ظریف واکنش نشان داد و نوشت ظربف و روحانی ویتربن مافیای فاسد مذهبی در ایران هستند.

وزیر امورخارجه ایالات متحده علی خامنه ای را همه کاره و مرد شماره اول سیاست و حکومت دینی ایران دانست.

وی در ادامه توییتر خود درباره استعفای جواد ظریف نوشت:به خبر استعفای ظریف توجه داریم. خواهیم دید که برقرار می‌ماند یا نه.

اشاره مایک پمپئو به سخنان چندی پیش جواد ظریف می باشد که گفته بود ما با وچود تحریم ها و فشار آمریکا دوام می آوریم.

دیری نپایید که جواد ظریف که به واسطه دروغ پردازی هایش در رابطه با حقوق بشر و زندانیان سیاسی به پینوکیو سیاسی شهرت پیدا کرده بود با بهانه کردن تصاویری از ملاقات های بشاراسد با علی خامنه ای و حسن روحانی فرار را بر قرار و  ماندن در پست وزیرخارجه ترجیح داد و به گفته وزیر خارجه آمریکا نتوانست دوام بیاورد.

مایک پمپئو در ادامه توییتر خود نوشت:ما می‌دانیم که این خامنه‌ای است که تصمیم‌های نهایی را می‌گیرد.

وی در ادامه درباره برخورد و سیاست ایالات متحده در برابر حکومت اسلامی نوشت:سیاست ما هیچ تغییری نکرده است – رژیم باید مثل یک کشور نرمال عمل کرده و به مردم خود احترام بگذارد.

پس از خروج آمریکا از توافق هسته ای موسوم به برچام وزیر امور خارجه آمریکا با تعیین ۱۲ شرط از رژیم ایران خواست این ۱۲ شرط را عملی کرده و سپس ایالات متحده خواهان مذاکره با رژیم ایران خواهد شد که در نتیجه آن به یک توافق جامع دست پیدا کنند.

حکومت اسلامی در مقابل این ۱ شرط را رد کرده و بر سیاسیت های آشوب طلبانه خود در خاورمیانه و جهان پایفشاری می کند.

ایالات متحده اعلام کرده که خواهان تغییر رژیم در ایران نیست بلکه خواهان تغییر رفتار رژیم ایران است تا در نتیجه آن این حکومت به گفته ایالات متحده یاغی و سرکش که حامی تروریسم در جهان است به یک حکومت نرمال تبدیل شود و البته همانطور که وزیر امورخارجه آمریکا همواره اعلام داشته و در این توییتر خود باز هم آن را تکرار کرده است رژیم ایران باید به ملت ایران احترام بگذارد و خواسته های به حق آنها را پاسخ دهد.

روز گذشته بشار اسد در سفری ازپیش اعلام نشده وارد تهران شد و در دیدارهایی که با علی خامنه ای و حسن روحانی داشت چواد ظریف و هسچ یک از مقام های وزارت خارجه حضور نداشتند و در هر دو دیدار قاسم سلیمانی سر کرده گروه تروریستی سپاه فدس حضور داشت.

چند ساعت بعد ظریف استعفای خود را اعلام و دلیل آن را نیز تصاویری عنوان کرد که به طور رسمی منتشر شده و به گفته او پس از دیدن این تصاویر دیگر ظریف به عنوان وزیر امورخارجه اعتباری در صحنه بین المللی ندارد.

یک دیدگاه

  1. به نظر من تا خامنه ای نمرده باید کار این حکومت ننگین را یکسره کرد وگرنه همانند زمان مرگ خمینی دجال جو سازی میکنند یکی دیگر را میزارند سرکار

Comments are closed.