مایک پمپئو :مردم ایران پس از گذشت تقریبا ۴٠سال بیشترین صدمه را از سو مدیریت و فساد اقتصادی خورده اند

مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا امروز  دوشنبه با انتشار پیامی در توییتر شخصی خود نوشت ایالات متحده با ایستادن در کنار مردم ایران با آنها ابراز همبستگی می کند.  مردم ایران پس از گذشت تقریبا ۴٠سال بیشترین صدمه را از سو مدیریت و فساد اقتصادی خورده اند.  برخلاف آنچه رژیم ایران می گوید، تحریم های ما شامل فروش غذا، محصولات کشاورزی، دارو، و تجهیزات پزشکی نمی شود.

این پیام توییتری وزیر امور خارجه آمریکا یک روز پس از آغاز دور دوم تحریم های ایالات متحده بر علیه جمهوری اسلامی منتشر می‌شود

وی تنها ساعاتی بعد از منتشر کردن این پیام خود به زبان فارسی در پیام دیگری که در توییتر منتشر کرد نوشت ایالات متحده آمریکا مجازات های شدید در مورد رژیم ایران را به عنوان بخشی از فشارهای ناشی از فشار برای مجبور ساختن رژیم برای تغییر رفتار مخرب خود مجبور کرده است. رژیم

وزیر خارجه آمریکا نوشت ایران گزینه ای دارد: رفتار خود را تغییر دهد و مثل یک کشور عادی عمل کند یا فشار را افزایش دهد.

حکومت اسلامی ایران از روز سیزدهم آبان با دور دوم تحریم های ایالات متحده بر علیه خود روبرو شده که در آن صنعت نفت- کشتیرانی و سیستم بانکی حکومت اسلامی مورد تحریم قرار گرفته و تقریبا همه کشورهای اروپایی مجبور به پیروی از تحریم ها شده‌اند.

از طرف دیگر مهمترین مشتریان نفت خام ایران در ماه های گذشته و در روزهای گذشته در آستانه آغاز تحریم های نفتی اعلام کردند که خرید نفت از ایران را به شدت کاهش می دهند

از طرف دیگر امروز دوشنبه پرزیدنت ترامپ اعلام کرد که رژیم ملایان در هفته آینده با تحریم‌های بیشتری روبرو خواهد شد.

وی در ادامه سخنانش اعلام کرد که رژیم ملایان تا سه هفته دیگر ضربات مهلکی خواهد خورد.

آنچنانکه مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در پیام توییتری خود اعلام کرد رژیم ایران انتخاب دیگری ندارد یا باید به شرط هایی که  آمریکا و جامعه جهانی برای دست کشیدن از آشوبگری هایش در منطقه و حمایت از تروریسم در جهان تعیین کرده اند عمل کند یا روز به روز شاهد ویرانی اقتصادش و اعتراضات بیشتر مردمی باشد.

به گفته کارشناسان ادامه این روند منجر به فروپاشی حکومت ملایان در ایران خواهد شد.

5 دیدگاه‌

 1. اگر برای ایران و مردم ایران بدبختی داشت برای مسئولین و شرکتهای اسلحه سازی آمریکا به خاطر خریدهای میلیاردی اسلحه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس،روسیه جهت راه اندازی نیروگاه بوشهر و چین و…که خوب نون و آب داشت.زندگی لاکچری زالو زاده ها در آمریکا هم که نور علی نور بود.تصور میکنم بعضی از مسئولان ایران دانسته یا ندانسته دقیقا در مسیر اهداف ضد ایرانی آمریکا گام بر میدارند.(البته ضد مردم ایران)

 2. افشاگریهای شما عزیزان وخبرگذاریهای خارجی مخصوصاً صدای امریکا واسرائیل و انگلستان وتلگرام باعث افزایش آگاهی های مردم ازحقایق پشت پرده داخل کشور کرد. فروپاشی نظام ستم وظلم ملایان خواست ۹۵٪ کل مردم داخل کشور و۱۰۰٪ خارج کشور میباشد. هرچی زودتر بهتر. منتظرمعجزه الهی هستیم.

 3. مایک پمپئو : مردم ایران پس از گذشت تقریبا ۴٠سال بیشترین صدمه را از سو مدیریت و فساد اقتصادی خورده اند

  میخواستم حرف نزنم اما واقعا” این حرفش واقعیت داره ! انگار که توی ایران زندگی کرده باشه، ( بین خودمون باشه دوستان، و یا توی این ۴۰ سال یار دزد و شریک غافله بوده، که به قول جناب خان توی برنامه خندوانه ی شبکه ی نسیم، “به شکل مویرگی” مشکل ما رو میدونه) بگذریم؛
  بین یه جمع از به اصطلاح دوستان و همشهری هام نشسته بودیم یه نفر که توی کار ترانزیت نفت کردستان به جنوب ایران بود گفت بچه ها چرا با درست کردن یه مافیای میوه و تره بار، بازار میوه و تره بار سربندر رو به دست نمیگیرید؟
  این حرف رو کسی به ما زد که با پول چند آخوند در حوزه علمیه قم، نفت خرید و فروش میکرد، و کلا” امنیت بیزینسش توسط نیروهای امنیتی شهر های سر راهش تامین میشد، (و احیانا” نفت داعش رو میفرستاد به جنوب ایران) اگه قیافه طرف رو می دیدید، فکر میکردید که یه پیامبر معصوم یا یه چیزی در این حد هستش، (شسته/ رفته/ مرتب/ پاستوریزه/ مودب)
  این حرف آقای مایک پمپئو درباره فساد داخل ایران رو با چشم خودم دیدم، از کسی نشنیدم،
  ایران اینجوری هستش.
  میگن؛ هرچه بگندد نمکش میزنند، وای به روزی که بگندد نمک.

 4. مایک عزیز، جانا سخن از زبان ما می گویی. آرزو می کنم این پشتیبانی از مردم ایران تا نابودی فاشیسم سیاه و ارتجاع سرخ که چهل سال ایران را غارت کرده اند، ادامه داشته باشد. درود به روان پاک محمد رضا شاه پهلوی آریامهر.

Comments are closed.