مایک پمپئو گفت:رژیم ایران بیشتر به فکر آب سنگین است تا اینکه نگران آب آشامیدنی ایران باشد

رژیم ایران بیشتر به فکر آب سنگین است تا اینکه نگران آب آشامیدنی و محیط زیست ایران باشد

وزیر امور خارجه ایالات متحده رژیم ایران بیشتر به فکر آب سنگین است تا اینکه نگران آب آشامیدنی مردم ایران باشد.

وزیر امورخارجه آمریکا  در صفحه توییتر خود نوشت حسن روحانی گفته است که مردم امید خود نسبت به آینده جمهوری اسلامی را از دست داده اند یا به قدرت آن شک دارند.

این طرز فکر قابل درک است با یک سوم جمعیت جوان بیکار در حالی که پارکینگ های مقامات دولتی با رینج روور ها و بی ام و ها پر شده است.

وی در ادامه نوشت به دلیل سیاست‌های اشتباه رژیم ملایان شهروندان ایرانی با کمبود آب آشامیدنی و مشکلات محیط زیستی در سراسر کشور مواجه هستند.

سال گذشته وزیر انرژی رژیم ملایان در مورد کمبود آب و خشکسالی هشدار داده بود و این در حالی است که این رژیم میلیاردها دلار صرف برنامه هسته‌ای خود کرده است.

وزیر امور خارجه آمریکا در پایان نوشت  رژیم ایران بیشتر به فکر آب سنگین است تا اینکه نگران آب آشامیدنی و محیط زیست ایران باشد.

یک دیدگاه

  1. شما هم بیشتر به فکر راه دادن آقازادها(خخخخ گرگ زادها)با پولهای دزدی به کشور خود هستید تا مردم ایران.خاوری چفیه و مسجد و عکس اقای خمینی و خامنه ای و صف اول تظاهرات روز قدس و ۲۲بهمن الان در کانادا عشق و حال میکند بعید نیست در آینده هم تعدادی از آخوندهای کله گنده و امثالی مثل سردار نقدی هم به جمع خاوری و بقیه بپیوندند و با شما به ریش ما بخندند.جمع کنید این سیابازی هایتان را.باز دم اسرائیل گرم ظاهر رو کمی حفظ میکنه،شما که کلا ما رو گاگول فرض میکنید.ببخشید من و چند نفر معدود مثل من.قصد توهین به مردم شریف ایران رو ندارم.

Comments are closed.