مایک پنس:ما دیگر تهدیدهای ایران علیه ایالات متحده آمریکا را برنمی‌تابیم

مایک پنس معاون پرزیدنت ترامپ گفت: در حالی که مردم ایران در خیابان‌ها مقاومت می‌کنند، در برابر دیکتاتوهایشان در تهران ایستادگی می‌کنند، رئیس جمهور ما ایران را زیر نظر قرار داد.

در ۲۴ ساعت گذشته این سومین بار است که یک مقام بلندپایه دولت آمریکا به سخنان روز یکشنبه حسن روحانی واکنش نشان می دهد.

حسن روحانی در سخنان روز یکشنبه خود خطاب به ترامپ و دولت آمریکا گفته بود: با دم شیر بازی نکن.

پرزیدنت ترامپ روز گذشته دوشنبه در توییتی خطاب به حسن روحانی نوشت: دیگر هرگز و هیچگاه، ایالات متحده را تهدید نکن وگرنه عواقبی را متحمل خواهی شد که تاکنون تعداد کمی در سرتاسر تاریخ متحمل شده‌اند

چند ساعت پس از منتشر شدن توییتر پرزیدنت ترامپ جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید نیز با تکرار این سخنان گفت که: به جمهوری اسلامی هشدار می‌دهیم که آمریکا را تهدید نکند.

مایکت معاون پرزیدنت ترامپ سومین مقام بلندپایه دولت آمریکا می باشد که به جمهوری اسلامی حمله لفظی کرده و آنها را مورد خطاب قرار میدهد.

مایک پنس در پایان سخنانش درباره جمهوری اسلامی گفت: پرزیدنت ترامپ توافق هسته‌ای با ایران را لغو کرد و همان‌طور که دیشب هم بار دیگر تصریح کرد، ما دیگر اشاعه خشونت و ترور توسط ایران در سطح جهان را تحمل نخواهیم کرد و دیگر تهدیدها علیه ایالات متحده آمریکا را برنمی‌تابیم.»

مقامات حکومت اسلامی ایران تاکنون واکنش رسمی نسبت به سخنان پرزیدنت ترامپ و دیگر مقامات آمریکایی نداشته اند اما دیروز محسن رضایی از فرماندهان فرماندهان سابق سپاه پاسداران در کانال تلگرامی خود نوشت :شما که بیش از ۵۰ هزار نیرو زیر تیغ ایران دارید و اینگونه دیوانه وار تهدید می کنید.باید مراقب باشید.

پرزیدنت ترامپ و دیگر مقامات دولت آمریکا بارها بر حمایت خود از خواسته های مردم ایران در برابر حکومت جمهوری اسلامی تاکید گذاشته اند.

وزیر امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در جمع  آمریکاییان ایرانی تبار بار دیگر با صراحت بر حمایت دولت آمریکا از مردم ایران و خواسته هایشان تاکید گذارد. این اولین بار در طول چهار دهه گذشته می‌باشد که دولتمردان آمریکا حساب مردم ایران را از حکومت اسلامی جدا کرده و خواستار گفتگو و ارتباط بیشتر با مردم ایران هستند و این امر آیت الله ها در تهران را برآشفته تا جایی که حسن روحانی رئیس جمهوری حکومت اسلامی که به ظاهر آخوندی میان رو به نظر می رسید این روزها مواضعش به مواضع فرماندهان سپاه پاسداران و علی خامنه ای نزدیکتر می شود.

همانطور که مایک پمپئو در سخنان روز یکشنبه خود عنوان کرد ما در حکومت اسلامی فرد میانه رو و معتدل نداریم.

مایک پمپئو با نام بردن از حسن روحانی و محمدجواد ظریف گفت: اینها شیادانی هستند که در خدمت علی خامنه ای هستند که هدف ها و منافع او را تأمین کنند و واقع اینها گرگ‌هایی هستند در لباس میش.

2 دیدگاه‌

  1. MY REVOLUTIONARY SLOGAN IS:
    JERUSALEM IS THE CAPITAL OF ISRAEL AND ISRAEL IS THE BORDER OF THE GREAT MIDDLE EAST EMPIRE WITH THE ROMAN EMPIRE(EU).
    GOD BLESS THE GREAT MIDDLE EAST.
    GOD BLESS THE GREAT EMPIRE OF THE MIDDLE EAST IN THE CENTRALIZATION OF THE HOLY JERUSALEM CITY AND GOD BLESS THE ISRAELI SOLDIERS THAT FIX OUR GREAT MIDDLE EASTERN FLAG IN THE BORDER WITH THE ROMAN EMPIRE(EU), IN THE NAMES OF THE SOLDIER OF GOD.

  2. آره،جای اقازاده ها!!!!که امن هست،زود وارد جنگ شوید.با عقل سالم جور در نمیاد که مسئولینی که فرزندانشان در آمریکا و اروپا عشق و حال میکنند اینگونه برای آمریکا کوری بخوانند!!!!!!علی الحساب که آقای ترامپ حکم پدر خوانده اقازاده ها را دارد،حالا مردم زورشان به انها و اموالشان در آمریکا نمیرسد،دولت اسرائیل چرا؟چگونه راضی میشود بعضی دولتمردان ایران دم از نابودی بزنند در حالیکه فرزندانشان در خانه رفیق غارشان(آمریکا)عشق و حال کنند؟؟؟برای نابود کردن ایران همتون دستتان تو یک کاسه هست…عمرا اگر منتشر کنی

Comments are closed.