مایک پنس در جمع آمریکایی های اسرائیلی تبار گفت حماس و حزب‌الله مهره‌های رژیم ایران و آیت الله ها هستند

پنس گفت پرزیدنت ترامپ در سفر به عربستان درباره دو تهدیدی که متوجه خاورمیانه است صحبت کرد تروریست رادیکال اسلامی و رژیم ایران.

مایک پنس در جمع آمریکایی های اسرائیلی تبار گفت حماس و حزب‌الله مهره‌های رژیم ایران و آیت الله ها هستند معاون رئیس جمهوری آمریکا در نشست شورای آمریکایی های اسرائیلی تبار در فلوریدا از رژیم ایران برای حمایت از گروه های تروریستی در خاورمیانه انتقاد کرد.

پنس در فلوریدا گفت ما  تروریسم در سراسر خاورمیانه را تشخیص  می دهیم از حماس و حزب‌الله اما واقعیت آن است که آنها صرفاً گروه‌های نیابتی هستند آنها مهره‌های رژیم ایران و آیت الله ها هستند که ۱۶ میلیارد دلار برای خونریزی و هرج و مرج در منطقه خرج کردند.

مایک پنس در این نشست با برشمردن حملات موشکی حماس به اسرائیل گفت رژیم ایران پشت این حملات است و باید این حملات همین حالا تمام شود.

وی همچنین گفت حملات راکتی حماس علیه اسرائیل باید پایان داده شود و همین الان باید این اتفاق بیفتد.

معاون رئیس جمهوری ایالات متحده همچنین گفت آمریکا به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد رژیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد.

آقای پنس با تاکید بر اینکه ما بدون هیچ پیش شرطی در کنار اسرائیل هستیم.

پنس گفت پرزیدنت ترامپ در سفر به عربستان درباره دو تهدیدی که متوجه خاورمیانه است صحبت کرد تروریست رادیکال اسلامی و رژیم ایران.

ما همراه با اسرائیل کوشش بسیاری علیه تهدید تروریسم داشته ایم اما همانطور که در هفته‌های گذشته شاهد بودیم تروریست همچنان در مرزهای اسرائیل وجود دارد.

یک دیدگاه

  1. مایک پنس عزیز همیشه گل میگه برکت بر تو باد ای ابرمرد امریکایی درود درود درود همچنین درود و برکت بر دونالد ترامپ باد تا ابد

Comments are closed.