مجتبی ذوالقدر: حزب الله لبنان قادر است هم‌زمان، ۱۱۰ هزار موشک و راکت به سوی اسرائیل شلیک کند!

یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران ادعا کرد که پس از موج اول حملات موشکی حزب الله لبنان علیه اسرائیل، دیگر اثری از این کشور باقی نخواهد ماند و سراسر اسرائیل با خاک یکسان خواهد شد. این نخستین بار نیست که فرماندهای پیشین و کنونی سپاه پاسداران و دیگر مقامات نظامی و سیاسی رژیم ایران چنین تهدیداتی را علیه اسرائیل عنوان می کنند.

محتبی ذوالنور که در مجلس شورای اسلامی نیز عضویت دارد، و همچنین عضو کمیسیون اتمی مجلس و کمیسیون امنیت و امور خارجی نیز می باشد، هشدار داد که حزب الله در سراسر لبنان ۱۱۰۰۰۰ موشک و راکت مستقر ساخته که همه آن ها به اطاق های فرمان در زیر زمین وصل است و در همان لحظه ای که “حکومت اشغالگر قدس” بخواهد یک موشک به سوی ما پرتاب کند، ۱۱۰ هزار موشک و راکت به سوی آن خاک شلیک خواهد شد.

سران حکومت ایران در سال های اخیر بارها این تهدید را تکرار کرده اند.

اسرائیل اعلام داشته که تهدیدهای حکومت ایران و عوامل مزدور آن در منطقه و جهان را جدی می گیرد – ولی در همان حال، برای هر تهدید، پاسخ مناسب را نیز خواهد داشت.

آگاهان اسرائیلی می گویند که این سخنان مجتبی دوالنور یک بار دیگر از فعالیت های فتنه گرانه رژیم ایران در منطقه پرده برمی دارد و نشان می دهد که حکومت اسلامی با ادامه تروریست پروری، می خواهد از طریق جنگ نیابتی یا مستقیم، همچنان به تلاش خود برای ویران ساختن منطقه و آسیب رساندن به ملت ایران و سرزمین ایران ادامه دهد.

بسیاری از اهالی لبنان نیز خواستار پایان بخشیدن به فعالیت های تحریک آمیز حزب الله در خارج از آن کشور هستند. افراد حزب الله هم اکنون به دستور حکومت ایران، در تلاش برای جلوگیری از سقوط حکومت بشار اسد در سوریه می جنگند و تا کنون تلفات سنگینی متحمل شده اند.

سعد حریری نخست وزیر لبنان نیز بارها خواهان خلع سلاح حزب الله و یا عدم دخالت او در کشورهای خارجی شده است.

یکی از سرکردگان حماس خبری را نادرست خواند که در آن گفته شده بود که حماس به دستور حکومت ایران، در حال برپایی یک پایگاه موشکی در خاک سوریه است تا بتواند اسرائیل را مورد حملات نظامی قرار دهد.

رادیو پیام اسرائیل روز گذشته (چهارشنبه) خبر داده بود که به گفته مقامات نظامی اسرائیل که اوضاع در سوریه را به دقت رصد می کنند، حماس که اخیرا تحت حمایت حکومت ایران قرار گرفته و دفاتر خود را در لبنان گشوده است، دستور گرفته جبهه تازه ای علیه اسرائیل بگشاید، که هدف از آن افزایش تهدیدهای موشکی علیه اسرائیل است.

پیشتر گفته شده بود که اسرائیل این خطرات را بسیار جدی می داند و برای خنثی کردن آن ها راه های لازم را می جوید.

4 دیدگاه‌

  1. دیدم این همه کشور تو سازمان ملل بر علیه اسراییل رای دادن یاد امام حسین غریب افتادم.دیدم حضرت داوودم به گردن ما حق داره.آقا این اسراییل تو منطقه غریبه اینو تنها گیر کشیدن

  2. حزب‌ الله لبنان سازمانی سیاسی-نظامی اسلامگرای شیعه در لبنان است و روح زنده ولی فقیه سید علی خامنه ای و روح مرده روح‌الله خمینی است

  3. ۱۱۰ در انبار حزب الله لبنان
    ۱۱۰ در انبار حزب الله ایران
    ۲۲۰ در انبار حزب الله

    معنی الله اکبر چیست؟ و خداوند از چه چیزی بزرگ تر است؟ مگر چیزی هست که بزرگ باشد و خداوند از آن بزرگتر باشد؟

Comments are closed.