مجری عزاداری قاسم سلیمانی: اگر هر ایرانی یک دلار بدهد، هشتاد میلیون دلار برای قتل ترامپ جمع می شود

در یک فیلم کوتاه خبری که در شبکه های اجتماعی قرار گرفته، فردی از مقامات رژیم که هویتش مشخص نیست، وعده می دهد که هر کس پرزیدنت ترامپ را به قتل برساند، و سر او را برای مقامات حکومت اسلامی ایران به ارمغان بیاورد، شایسته دریافت یک جایزه هشتاد میلیون دلاری خواهد بود.

در این فیلم، فردی دیده می شود که ظاهرا مجری مراسم تشییع قاسم سلیمانی است و خطاب به حاضران می‌گوید: «اگر هریک از ۸۰ میلیون نفر ایرانی اگر یک دلار کنار بگذارند می‌شود ۸۰ میلیون دلار و ما ۸۰ میلیون دلار آتش به اختیار هدیه خواهیم داد به کسی که سر دستور دهنده قتل و ترور بزرگ‌مرد این انقلاب را برای ما بیاورد .

ایالات متحده ، کاروان حامل سلیمانی و ابو مهدی المهندس معاون رئیس حشد الشعبی عراق را هدف قرار داد که منجر به کشته شدن آنها و شماری از فرماندهان سپاه و مسئولان حشد الشعبی شد.

پرزیدنت  در پاسخ به واکنش حکومت ایران در حمله به پایگاه های امریکا،  تهدید کرد: در صورت هدف قرار دادن پایگاه‌های آمریکایی یا شهروندان آمریکایی از سوی ایران، به این کشور حمله خواهد کرد.

ترامپ گفت: «آنها در گذشته به ما حمله کردند و ما پاسخ دادیم. اگر دوباره به ما حمله کنند که من چنین توصیه به آنها نمی‌کنم، با پاسخ پرقدرت‌تر و شدیدتر از آنچه قبلاً دیده بودند، روبرو خواهند شد.»

رییس جمهوری امریکا افزود: «ایالات متحده به تازگی ۲ تریلیون دلار برای تجهیزات نظامی هزینه کرده است. ما بزرگترین و بهترین ارتش جهان هستیم. اگر ایران به هر یک از پایگاه‌ها یا شهروندان ما حمله کند، ما بدون هیچ تردیدی شماری از این تجهیزات مدرن را بکار خواهیم گرفت».

پرزیدنت  ترامپ، سلیمانی را «مسئول کشته‌ شدن یک آمریکایی» و تعدادی دیگر که زخمی شدند دانسته  و گفت: «اگر نخواهیم به تمام آدم‌هایی که در طول زندگی‌اش کشته بود اشاره کنیم، از جمله به تازگی صدها تظاهرکننده ایرانی».

یک دیدگاه

  1. حالا اگر این پیشنهاد درست یا نادرست هم باشه مهم نیست. مهم اینست که برای سردجال وسرمارعلی خامنه ای رقمی درحدود ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ دلارجمع آوری خواهد شد درکل دنیا که ازشر وی و گسترش ترورو تروریسم و بمب گذاریهای وی وآدم ربایی های وی و باج گیریهای وی و شکنجه های وی ونفاق وی خلاص شوند.

Comments are closed.