مجلس رژیم ادعا می کند که در سه سال گذشته، دوازده هزار تذکر به دولت روحانی داده است

مجلس رژیم با ارائه آن چه که “کارنامه دولت حسن روحانی در سه سال گذشته” می نامد، می گوید که این کارنامه با ۱۲ هزار تذکر مجلس به کابینه وی ؛ ۲۰۱۷ تذکر به شخص روحانی همراه بوده است خبرگزاری تسنیم در این باره گفت:  تذکرها به چه دردی می‌خورد؟

به گزارش خبرگزاری  تسنیم مجلس ، در سه سال گذشته ۱۱ هزار و ۷۵۵ تذکر به مجموعه‌ی دولت روحانی داده است که سهم شخص رئیس جمهور ۲۰۱۷ تذکر بوده است .

در این گزارش امده است نمایندگان مجلس بر اساس قانون، که وظیفه قانون‌گذاری و نظارت را بر عهده دارند. یک نظارت عام هم دارند که شامل تذکر، سوال و استیضاح رئیس‌جمهور و وزرا  به صورت کتبی و شفاهی می‌شود.آمده است که نمایندگان مجلس در اولین سال دوره مجلس در مجموع ۲۶۸۹ مرتبه به اعضای هیئت وزیران تذکر کتبی دادند. از این تعداد بیشترین تذکر مربوط به رئیس جمهور (۴۳۵ فقره) و کمترین آن (۱۴ فقره) مربوط به وزیر اطلاعات بوده است. ضمن اینکه از ۴۳۵ مورد تذکر به رئیس جمهور تعداد ۷۶ مورد آن مربوط به عملکرد رئیس جمهور و ۳۵۹ مورد در خصوص عملکرد دستگاه¬های اجرایی زیرمجموعه رئیس‌جمهور در زمینه عمرانی ،کشاورزی و واردات  صادرات بوده است.

2 دیدگاه‌

  1. در مورد مجلس آخوندی چیزی بگویم نمی دانم تا چه اندازه ادب را رعایت می کنم:
    در گزارشی که در تلویزیون آلمان در مورد نگه داری خوکها(در هلند) نشان داد و می خواست وانمود کنند در مورد رفتار با این چهارپایان به قوانین جانوری توجه می شود۰ به خوکها[۱] یاد داده بودنند که آنها در یک اتاق غذا بخورند در اتاق دیگر استراحت کنند و توالت آنها هم جدا بود که مواد دفع شده در گودالهایی ریخته می شد و با پمپ هایی به مخزن بزرگی می ریختند تا بعنوان کود از آن استفاده کنند۰ ولی در جمهوری اسلامی آخوندها فرق اتاق خواب و آشپزخانه و توالت و مجلس را نمی دانند۰ چنانکه از پیش در تارنمای رادیو پیام اسرائیل خواندیم۰ نمایندگان مجلس که بیشتر آنها آخوند است و آنهم که لباس آنها را در تن ندارد آخوند لباس شخصی است می نشینند و در آنجا گلابی می خورند و شکم هایشان نفخ میکند و باید[ …..] یا اینکه می خوابند و چرت می زنند۰ چنین مجلسی هیچگونه ارزشی ندارد و از جایی که خوکها زندگی می کنند پست تر است۰ به هر حال مرا ببخشید!

    [۱] خوکها جانورانی بسیار با هوش هستند۰ اگر چیزی به خوک گفته شود آنرا یک روزه یاد می گیرد ولی سگ برای آن یکهفته وقت نیاز دارد۰ آلمانی ها وقتی می خواهند به یکی ناسزا بگویند او را به خوک تشبیه می کنند ولی گوشت آنرا می خورند۰ ولی به سگ هیچوقت توهین نمی کنند آنرا دوست دارند و گوشت آنرا هم نمی خورند!

Comments are closed.