محسن رضایی در گفتگوی رسانه ای: رژیم ایران قصد ربودن و محاکمه و مجازات پرزیدنت ترامپ را دارد

از ادعایی که از قول سپاهی محسن رضایی در یک رسانه چاپ بریتانیا انتشار یافت، چنین بر می آید که پرزیدنت ترامپ فقط در داخل آمریکا مخالفانی ندارد که می خواهند او را از مسند ریاست جمهوری ساقط کرده و مورد محاکمه قرار دهند، بلکه سران حکومت اسلامی ایران نیز علیه ترامپ توطئه چینی کرده اند.

روزنامه بریتانیایی اکسپرس در گزارشی نوشت : پاسدار محسن رضایی،با سخنان اش تایید کرد که رژیم ایران عملیاتی را برای ربودن رئیس‌جمهور آمریکا طراحی‌ کرده که هنوز به اجرا گذاشته نشداست.

محسن رضایی، فرمانده پیشین سپاه پاسداران و دبیر شورای مصلحت نظام گفت : «انشا‌الله ما ترامپ را دستگیر می‌کنیم و محاکمه بین‌المللی راه خواهیم انداخت…» .

روزنامه بریتانیایی اکسپرس در گزارشی نوشت: «…در ایران نیازی به عوامل نفوذی نیست چون خود مقامات ان کشور همه چیز را افشا می کنند. ایران تایید کرد عملیات نظامی محرمانه برای ربودن رئیس‌جمهور آمریکا طراحی‌ کرده است».

محسن رضایی  گفته است : سپاه قادر است هزاران سرباز آمریکایی را در یک لحظه اسیر کند.

حسین الله کرم عضو شورای مرکزی انصار حزب الله نیز گفته است : … امروز مقر ۳۵۰۰ نظامی آمریکایی در شمال کربلا در محاصره حشدالشعبی است. اگر آمریکایی ها بخواهند به ایران ضربه ای بزنند جریان مقاومت در یک آن قادر است ۳۵۰۰ نظامی آمریکایی را اسیر بگیرد.

یک دیدگاه

  1. یکی به این … بگه که در زمان جنگ تو از پس یک مشت عراقی پاپتی بر نیامدی حالا میخواهی رئیس جمهور امریکا را بدزدی؟ اینها همه نشانه های نگرانی و اضطراب درونی سران رژیم است.

Comments are closed.