محسن رضایی: هرکس که در آمریکا بر سرکار بیاید، باید خسارت تحریم علیه ایران را بدهد 

در ادامۀ زیاده گویی های سران رژیم دایر بر این که حتی اگر پرزیدنت ترامپ دوباره به قدرت برسد، ایران حاضر به مذاکره نخواهد بود، بلکه اکنون محسن رضایی شرائط تازه ای برای رئیس جمهوری ایالات متحده قائل می شود و آن پرداخت غرامت مالی به رژیم ایران به خاطر زیان های ناشی از تحریم اقتصادی می باشد.

پاسدار محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هر کسی در آمریکا بر سر کار بیاید اول باید از ملت ایران بخاطر تحریم‌های اخیر عذرخواهی کند و سپس خسارت‌های حاصل از تحریم را جبران کند.

محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه در باره نتایج رییس جمهوری در ایالات متحده  پیش بینی کرد:  آینده آمریکا از نظر بحران‌ها مهم خواهد بود؛ اگر بایدن رای بیاورد اوضاع بهم می‌ریزد و حتی از ترامپ هم بیشتر رای بیاورد که شاید احتمالش کمتر باشد، بحران‌های جدی در جامعه آمریکا شکل خواهد گرفت.

او با تاکید براینکه در بُعد فرهنگی و اقتصادی نباید فقط نظاره‌گر افول آمریکا باشیم، گفت:  عوامل بسیاری در افول آمریکا دخالت داشتند اما مهمترین آن نبود نظریات بنیادین درست در تمدن غرب بوده است‌. وقتی شمشیر آزادی گلوی خود آمریکایی‌ها را می‌برد باعث می‌شود ببینیم بنیادهای افول غرب نزدیک است.

رضایی  افزود:  فشارهای آمریکا علیه ایران جدید نیست. آنها در ادامه اعتقاد غربی‌ها که جهان اسلام نباید پیشرفت کند، هم قبل وهم بعد از انقلاب مانع پیشرفت ما بوده‌اند. تا امروز آمریکایی‌ها به صورت کامل جلوی پیشرفت ما را گرفتند.

پاسدار رضایی در رابطه با تاثیر پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا و حل شدن مشکلات تحریم به واسطه آن، گفت: تجربه اوباما نشان داد در اوج دوره اوباما جنبش وال استریت شکل گرفت و حتی سندرز و دیگران سعی کردند نوآوری‌هایی داشته باشند اما نتوانستند خود را نشان دهند. آینده آمریکا بعد از انتخابات بحران‌های جدی را خواهد داشت.

او افزود:  ما نباید صرفا نظاره‌گر افول آمریکا باشیم و بلکه باید خود را در ابعاد علمی، اقتصادی و فناوری تقویت کنیم تا نقش تاریخی خود را در درون کشور و در منطقه ایفا کنیم.

پاسدار رضایی در پایان برای پیشرفت اقتصاد ایران، فروش سلاح های نظامی را پیشنهاد داد و گفت:   تسلیحات ما هم ارزان هستند و هم با کیفیت، و ما می‌توانیم از طریق فروش تسلیحات، میلیاردها دلار به‌دست بیاوریم.