محسن رضایی و سرکردگان گروه های ترور فلسطینی: «اسرائیل ضعیف شده و در آستانه نابودی قرار گرفته است»

در ادامه خودستایی سران رژیم که هدف آشکار آن پرده پوشی شکست ها و ناکامی های آنان می باشد، سپاهی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعا کرد که اسرائیل روز به روز کوچکتر شده و در آینده هم ضعیف تر می شود.

رضایی که روزگاری فرمانده کل سپاه پاسداران بوده، روشن نساخت که چگونه اسرائیل مرتبا کوچکتر می شود، زیرا نه تنها مساحت جغرافیایی اسرائیل تغییری نکرده، بلکه دولت نیز قصد دارد دره اردن و آبادی های اسرائیلی نشین کرانه باختری را نیز ضمیمه کند، که این موجب گسترش جغرافیایی اسرائیل می شود.

رضایی همچنین ادعا کرد که اسرائیل روز به روز ضعیف تر می گردد، که این ادعا نیز نشان ناآگاهی و یا تحریف واقعیات می باشد. زیرا اسرائیل با یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان وارد بحران کورونا گردید و اریش پول اسرائیل در ده سال اخیر در برابر دلار و دیگر ارزهای خارجی، نه تنها کاهش نیافته، بلکه بیش از پیش تقویت شده است و اسرائیل دارای یکی از بالاترین درآمدهای سرانه در میان کشورهای هم طراز خود می باشد.

محسن رضایی برای توجیه این امر که رژیم ایران اکنون بیش از چهل سال است از نابودی اسرائیل سخن می گوید، و این در حالی که خود رژیم تهران در آستانه سقوط قرار دارد، گفت که البته نابودی اسرائیل کار آسانی نیست، ولی وقتی اتفاق بیفتد لذت پیروزی چنان قوی خواهد بود که جبران همه صبرکردن ها و تلاش ها را خواهد کرد.

محسن رضایی که با یک رادیوی حکومتی به نام “النور” مصاحبه می کرد، در روشن ساختن منظور خویش گفت: «شکست و محو اسرائیل ان چنان حادثه بزرگ تاریخی در تمام عالم است، که ما به خاطر آن پیروزی عظیم، باید این طولانی شدن مبارزه را به جان بخریم».

دبیر تشخیص مصلحت نظام، این سخنان را به مناسبت بیستمین سالگرد خارج شدن اسرائیل از جنوب لبنان بیان داشت.

در هفته های اخیر، علی خامنه ای و سرکردگان ترور فلسطینی نیز مرتبا ادعا کرده اند که پیروزی، و انهدام اسرائیل بسیار نزدیک است. اسماعیل هنیه سرکرده گروه تروریستی حماس نیز دیروز (یکشنبه) سخنان مشابهی بیان داشت.

هفتاد و دو سال از مبارزه مسلحانه و سیاسی اعراب و فلسطینی ها با اسرائیل می گذرد و چهل و یک سال نیز هست که رژیم ایران ادعا می کند، اسرائیل همین فردا نابود خواهد شد.