محسن رضایی و محمد باقر قالیباف نیز از رفتار امارات و بحرین در دوستی با اسرائیل، ابراز خشم کردند 

در ادامه کارزار تبلیغاتی حکومت ایران علیه پیمان های صلح و آشتی از جانب امارات و بحرین با اسرائیل، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و فرمانده پیشین سپاه پاسداران، هشدار داد و گفت: تخت سلطنت‌شان با خیانت به گفته وی به اسلام و امت اسلامی حفظ نخواهد شد

محسن رضایی، چند روز پیش نیز در این باره گفته بود: شکست در مهار کورونا، اعتراضات ضد نژادپرستی و رکود اقتصادی، موجب عقب افتادن ترامپ از رقیب دموکرات شد و برای جبران آن، به دنبال دستاورد جعلی و دستوری در سیاست خارجی از طریق اعمال فشار بر کشورهای ضعیف عربی منطقه برای اتحاد و مودت با اسرائیل  است.

او افزوده است: برقراری روابط با اسرائیل،  هدیه انتخاباتی برخی کشورهای عربی به ترامپ، است برای قدرت بخشیدن به اسرائیل در منطقه.

پاسدار محسن رضایی در ادامه گفته بود که امروزه رژیم فاقد مشروعیت مردمی در بحرین نیز به دنبال کسب مشروعیت اجاره‌ای و وارداتی، آن هم از اسرائیل است. این نه توافق ملت شیعه بحرین، بلکه توافق با اسرائیل است.

محسن رضایی فرمانده سپاه در جنگ ۸ ساله با عراق، هنوز نیز عضو ارشد سپاه است.

محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس حکومت نیز رهبران کشورهای متحد با اسرائیل را حکام خیانتکار منطقه  خواند و انان را به دید وی شریک صهیونیست ها نامید

قالیباف نیز با انتشار بیانیه ای در این باره گفت: آنچه اتفاق افتاد صرفا روی کاغذ آوردن سالها دشمنی حاکمان برخی کشورها با مردم فلسطین بود، روابط آنها با اسرائیل  در همۀ زمان‌ها،  عادی و دوستانه بوده است شما باید بدانید  که عاقبت دوستی به گفته وی با دشمنان خدا جز خفت و خواری و زبونی نیست.

علی خامنه ای پیشتر گفته بود که  هیچ راه حلی بدون مردم فلسطین وجود نخواهد داشت و این قاعده‌ای همیشگی و پابرجاست. فلسطین پارۀ تن اسلام است؛ فلسطین متعلق به جوانان عرب سراسر منطقه است.

قالیباف در ادامه افزود:  شکست اسرائیل و آمریکا به دید وی قطعی است و پیروزی از آن مردان خداست. مردم فلسطین و امت اسلامی بدون هیچ شکی پیروز خواهند بود .