محسن هاشمی: چرا اجازه پاسخ به حرفهای پرویز فتاح را نمی‌دهید؟

محسن هاشمی  در انتقاد به پخش  سخنان  اخیر رییس بنیاد مستضعفان از صدا و سیمای وابسته به علی خامنه ای و ندادن زمان مناسب از سوی این رسانه برای پاسخ دادن  به ادعاهای او می گوید:  : چرا اجازه پاسخ به حرفهای پرویز فتاح را نمی‌دهید؟

محسن هاشمی،‌ رییس شورای شهر تهران،‌ در واکنش به اظهارات رییس بنیاد مستضعفان درباره اشغال املاک این سازمان گفت صداوسیما باید اجازه دهد درباره ۷۰۰ ملک شهرداری که در دست «دیگران» است صحبت شود.

او در یک گفت‌وگوی تلویزیونی گفت: «ما در شهرداری دو هزار ملک داریم که حداقل ۷۰۰ مورد از آن‌ها در دست دیگران است. یک دفعه در مورد این گزارشی ساخته شده است؟»

هاشمی افزود: «ولی در مورد املاک بنیاد مستضعفان چند برنامه گذاشته شد؟ آقای فتاح در برنامه تلویزیون نماز خواند و سجده هم کرد.»

رییس شورای شهر تهران ضمن اشاره به نامه‌نگاری چند باره با رییس صداوسیما برای حضور در تلویزیون خواستار وقتی برای توضیح درباره استقرار نظام حکومت اسلامی در «کاخ‌های حکومت پهلوی» شد و گفت: «چرا اجازه پاسخ به حرفهای فتاح را نمی‌دهید؟»

هاشمی پیشتر نیز در توییتر خود نوشته بود که  سخنان فتاح  «انحرافی و تخریبی» است.

پیشتر پرویز فتاح،‌ رئیس بنیاد مستضعفان،‌ در یک برنامه تلویزیونی به استقرار اکبر هاشمی رفسنجانی،‌ رئیس پیشین مجمع تشخیص مصلحت نظام، در کاخ مرمر و تلاش برای بازپس‌گیری آن اشاره کرده بود.

 

فتاح همچنین از تخریب این کاخ و ساخت «آسانسور، حمام و جکوزی» در آن انتقاد کرد.