محمدعلی جعفری گفت: مردم ایران اجازه ملاقات با شیطان بزرگ را نمی‌دهند

سپاه پاسداران با اعمال تروریستی در جهان و فساد اقتصادی در داخل ایران شرایط وخیم اقتصادی را برای مردم ایران پدید آورده است.

یک روز پس از اینکه دونالد ترامپ پیشنهاد مذاکره با ایران بدون پیش شرط را مطرح نمود فرمانده سپاه پاسداران می گوید آقای ترامپ ایران کره شمالی نیست که به درخواست شما ملاقات شما پاسخ مثبت دهد مردم ایران اجازه ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهد.

این اظهارات سرکرده سپاه پاسداران در حالی بیان می‌شود که امروز مردم ایران در تظاهرات خود در شهرهای: اصفهان- رشت  و گوهردشت کرج شعار می دادند: «دروغ میگن آمریکاست  دشمن ما همینجاست».

مردم ایران با هوشمندی در شعارهای خود سیاستهای کلیدی و اساسی حکومت اسلامی را نشانه گرفته اند. سیاست آمریکا ستیزی از سیاستهای کلیدی حکومت اسلامی از روز نخست تا امروز بوده است.

گفتنی است در تظاهرات ماه گذشته مردم همچنین شعار: مرگ بر فلسطین را سر دادند و به چهار دهه سیاست ضد اسراییلی و صرف پولشان در فلسطین نیز اعتراض کردند.

سرکرده سپاه پاسداران در ادامه سخنان خود با اشاره به این اظهارات  پرزیدنت ترامپ که چند روز پیش از این گفته بود: آنها تحت فشار هستند و حتماً با ما تماس خواهند گرفت. پرزیدنت ترامپ را یک شخص غیر حرفه ای در عرصه سیاست نامیده و گفته: شما آرزوی این که مقامات جمهوری اسلامی ازشما درخواست ملاقات کنند را به گور خواهید برد.

این سخنان حکومت اسلامی که به شدت تحت فشار اقتصادی و تحریم های دولت آمریکا قرار دارد و هنوز تحریم های آمریکا شروع نشده دچار بحران و التهاب های عمیقی در اقتصاد غرق در فساد خود  شده است، در درون خود نیز دچار چند دستگی در نوع برخورد با آمریکا و اروپا گشته است.

از سویی جناح اصلاح طلب حکومتی و بخشی از جناح تندرو خواهان مذاکره پنهانی با دولت آمریکا برای بقا حکومت است و از سوی دیگر سپاهیان خواهان برخوردهای قهرآمیز با آمریکا هستند و هرگونه مذاکره را به زیان حکومت فاسد اسلامی می دانند.

در این میان ملت ایران که تحت فشار شدید اقتصادی هستند و با تورم روز افزون دست به گریبان هستند، چشم انداز تاریکی را پیش روی خود دیده و دست به اعتراض و اعتصاب زده اند.

این شرایط اسفناک اقتصادی در واقع نتیجه چهار دهه حکومت ناکارآمد ملایان و سپاهیان تروریست است که با سیاست سرکوب و چپاول در داخل و آشوب و فتنه در خارج از کشور، ایران را به این روزگار سیاه کشانده اند.

 

یک دیدگاه

Comments are closed.