محمد جواد ظریف، در یک فحاشی گری جدید، سران ایالات متحده را عملا “دیوانگان زنجیرگسیخته” نامید

وزیر امور خارجه ایران بار دیگر ایالات متحده را مورد توهین قرار داد و در یک پیام توییتری عملا نوشت: رهبران ایالات متحده دیوانگان افسار گسیخته ای هستند که برای مقابله با رفتارهای آنان  به یک اقدام جمعی نیاز است.

محمدجواد ظریف، در توئیتی نوشت: «رویکرد ایالات متحده در قبال تحریم‌ها نشانگر یک اعتیاد روانی و بی‌ملاحظه است – شرایطی که هیچ حد و مرزی برای آنچه که ایالات متحده ممکن است انجام دهد یا ندهد، قائل نیست. و این رفتار اعتیادآمیز، هم دوستان و هم دشمنان را تحت تأثیر قرار می‌دهد، مگر آنکه به صورت جمعی با آن مقابله شود».

با آن که در رشته دیپلماسی، همگان عفت کلام و احترام متقابل را حفظ می کنند، ظریف تا کنون بارها در پیام های توییتری خود، واژه های بی ادبانه و توهین آمیزی علیه سران ایالات متحده و اسرائیل به کار برده است.

وزیر خارجه حکومت ایران، فردای روزی که نخست وزیر اسرائیل درباره انبار مواد رادیو اکتیو در تورقوزآباد جنوب تهران افشاگری کرد، بنیامین نتانیاهو را “چوپان دروغگو” نام نهاد. ولی دوماه پیش اعلام شد که بازرسان آژانس اتمی انرژی اتم از آن محل دیدن کرده و وجود مواد رادیو آکتیو را مورد تائید قرار داده اند.

برخی تحلیلگران ارزیابی می کنند که شدت لحن کلام و افزایش فحاشی ظریف و دیگر دست اندرکاران سیاسی حکومت ایران و همچنین تهدیدهای جنگی، نشان از نومیدی و سرخوردگی حکومت ایران از ادامه وضعی است که روز به روی در مورد آن ها وخیم تر می شود.

3 دیدگاه‌

  1. خوب به قول قدیمی ها کک از آدم کور میترسه!
    این کک جمهوری اسلامی بارها توسط روسای جمهور قبلی امریکا از تن جامعه بشری کنده شده بود اما آنها بعلت کنجکاوی میخواستند ببینند این کک چه شکلیه و تا دستشان را باز میکردند این کک میپرید و در میرفت، حالا پرزیدنت ترامپ این کک را تو مشتش گرفته و این کک هر چه نیرنگ میکنه که ترامپ دستش را باز بکنه تا بتونه بپره، نمیشه که نمیشه برای این است که قبل از مرگش داره عجز و لابه میکنه و فحاشی میکنه.
    این علامت خوبیه که به معنی اینه که بزودی این کک تو کف دست ترامپ له میشود.

  2. حتما آن “دیوانگان افسار گسسته” مردمی را که برای نان و کار در خیابان تظاهرات میکنند از زمین و هوا به گلوله می بندند، به خانواده هایشان اجازه برگزاری مراسم نمیدهند، از مرده قربانیان خودشان هم وحشت دارند، دستشان کج است، بیماری دروغگویی دارند و دوست جانجانی افراد بشر دوستی مثل بشار اسد و پوتین هستند.

Comments are closed.