محمد نوریزاد، از افشاگران کژی های رژیم، بدنبال اعتصاب غذا، در وضعیت جسمی وخیمی به سر می برد

منابع خبری می گویند که وضعیت جسمانی محمد نوریزاد  از امضاکنندگان بیانیه استعفای علی خامنه ای و گذار از رژیم جمهوری اسلامی در ۲۵مین روز اعتصاب خود وخیم است. نوریزاد یکی از پیکارگران بسیار باش هامت ایران است که تا کنون افشاگری های زیادی کرده و موجب خشم شدید سران حکومت شده است.

فاطمه ملکی همسر نوریزاد گفته است: امروز که مصادف با تولد ۶۸ سالگی محمد است به ما خبر رسیده که او بیش از ۲۰ کیلو وزن کم کرده و در اعتصاب کامل به سر می برد، وضعیتش بسیار وخیم است.

خانم ملکی گفت : ۲۵روز از بازداشت محمد نوریزاد، می گذرد و ایشان و سایر فعالان سیاسی مدنی همچنان در بلاتکلیفی به سر می برند.

خانم ملکی گفت:  محمد نوریزاد و زرتشت احمدی راغب در اعتصاب غذا هستند و کسی به آنان رسیدگی نمی کند .

فاطمه ملکی افزود:   همسر محمد نوریزاد در ادامه افزود، آقای نوریزاد پیش از این هم گفته بود که پس از ۹۰ روز دست به اعتصاب غذا می زند، و امروز در ۲۵مین روز اعتصاب غذا است، او علاوه بر اعتصاب غذا، اعتصاب ملاقات و تماس تلفنی نیز کرده است و با این اقدام جانش را در دست گرفته و می خواهد صدای اعتراض خود را به جهانیان برساند.

فاطمه ملکی گفت :  از مجامع بین المللی و حقوق بشری گله مند هستم، تنها بیانیه دادن و محکوم کردن کافی نیست و کاری از پیش نمی برد، مجامع بین المللی باید به صورت کاملا فعال و جدی پا به میدان بگذارند و عمل کنند به نحوی که نتیجه بخش باشد و ما اثر آن را در ایران ببینیم.

4 دیدگاه‌

  1. من بسیار تعجب میکنم که چگونه این شخص که چاق نبوده و مسن هم هست بعد از ۲۵ روز گرسنگی و ان هم در یک زندان اخوندی هنوز زنده است! در ضمن چرا اعتصاب ملاقاتی کرده است و چرا نمیخواهد کسی ظاهر او را ببیند؟؟!!

    من که به کارها و گفته های این شخص اطمینان ندارم!

  2. خیلی متاسفم که بگویم ملت ایران در درون ایران برای آزادی جان برکف در خیابان‌ها و یا در سیاه چالهای آن رژیم تروریستی داعشی اسلامی در انزوا خاموش می‌شوند و تنها ابرقدرت‌ها و اروپائ ها که خاک و آب و ثروت مملکت و ملت ایران را بردند ، هم چنان در سکوت مرگ بارشان باقی مانده اند . این باعث جنایت و کشتار ملت بی گناه و بی یاور ایرانی ها شده و می‌شود . اخوند و رزیم اسلامی که باکی از قتل ملت ایران ندارد!!! بنابراین میکشد تا زنده بماند !!!!! ملت ایران در درون ایران بی کمک و یاور و تنها مانده و احتیاج به کمک کشورهای ابرقدرت دارد ، باشد که پشیمانی سودی نخواهد داشت .

  3. با درود. من بار ها با جناب نوری زاد از نزدیک ملاقات داشته ام ولی متاسفانه جرئت این شیر مرد را ندارم وبه ایشان میگفتم افرادی که در حوزه ها درس میخوانند تا آخوند شوند بعد از مطالعه دروس اسلامی به دو نتیجه میرسند یا از این لباس (آخوندی) خارج میشوند و یا با تمام وجود هر پلشتی را پذیرا میشوند که نانی به کف آرند و ایشان هم تایید میکردند، این بزرگ مرد به احتمال زیاد جانش را در این راه ازدست میدهد و إخوند جماعت هم میگوید به درک و متاسفانه ما در مملکتی گرفتار جمع بسیار زیادی نادان و تعدادبسیار زیادی خائن گرفتار شده آیم که هیچ کورسوی امیدی نیست چون تمام منابع اقتصادی در دستان پلید آخوند جماعت و مزدوران خبیث و نامرد شان است واقعا متأسفم! با احترام مهرداد.

Comments are closed.