محمود احمدی نژاد ابراز نگرانی کرد که رژیم می خواهد او را ترور و خاموش کند

محمود احمدی نژاد ،رئیس جمهوری پیشین رژیم اسلامی،  در ادامه برنامه تبلیغات انتخاباتی بحث ترورش را علنی کرد و خط ونشان کشید که: بحث ترور جدی است. خودشان می‌کشند، خودشان هم مراسم عزاداری می گیرند و بعد هم دیگران را متهم می‌کنند! اطلاع دارم کجا و چه کسانی چه تصمیماتی می گیرند.

وی در ادامه افزود: اینها را گفته‌ام و ضبط کرده‌ام و چندین جای مطمئن گذاشته‌ام. نمی توانند از دست ملت در بروند. امروز ملت در وسط صحنه است

محمود احمدی‌نژاد در ادامه  به طور غیر مستقیم ، به ترور محسن فخری زاده، توسط عامل حسین طائب اشاره کرد و گفت:

‫ (اطلاعات سپاه) برای ترور او تصمیم گرفته است!

در رسانه های اجتماعی آمده است که به محمود احمدی‌نژاد فشار آورده‌اند تا حقایق را درباره فساد بیت رهبری، مجتبی خامنه‌ای و حسین طائب بگوید! ولی بنظر نمی رسد چنین جسارتی داشته باشد.

محمود احمدی‌نژاد پیشتر نیز در نامه‌ای به حسن روحانی،‌ درباره برخی از حامیان خود برای برگزاری یک مراسم در میدان ۷۲ نارمک تهران در روز ۲۲ بهمن نوشته بود که ماموران و لباس شخصی‌ها «با تهدید و ارعاب و بعضاً ضرب و شتم» مانع از برگزاری این مراسم شده‌اند.

وی  با انتقاد از چنین رویکردی نوشته است که ماموران حکومت که توسط یک «ستاد در وزارت کشور» مدیریت شده‌اند، «آشکارا قانون اساسی و حقوق ملّت را زیر پا می‌گذارند». او در ادامه خواستار رسیدگی به این موضوع شد