مداح نزدیک به خامنه ای تائید می کند که قاسم سلیمانی نزدیکترین فرد به خامنه ای بود که رهبر آن را بیان نکرد

محمود کریمی مداح مشهور نزدیک به علی خامنه ای و سپاه  در سخنانی که اخیرا ویدئوی آن منتشر شده‌، گفته که انتقام سخت، شامل داخل کشور هم بشود و انهم باید مردم را وادار به خرید کالای ایرانی کرد . حرف‌های حضرت آقاست. نمی‌شود گفت من قاسم سلیمانی‌ام و راه خودم را می‌روم. اینهایی که می‌گویند «ایرانم؛ وطنم» وقتی می‌خواهند یک خرید هم بکنند می‌پرسند «خارجی‌اش را نداری». کسی‌که بخواهد بتازونه دیگه واقعاً دشمن است.

کاربری در فضای اجتماعی نوشته :جناب محمود کریمی شما که از کالای ساخت ایرانی حرف می زنید دیگر کارخانه ای را برای ایران نگذاشته اید که محصول ایرانی داشته باشد .در ضمن جنابعالی از ساعت مچی دستتان گرفته تا جوراب و زیرپوش و شورت  … کفش و چفیه دور گردن تان و حتی بلندگوی دست تان مال کشورهای دیگر است ؟؟؟؟

محمود کریمی مداح نزدیک به رهبری افزود:  حرف ما هم همین است که اگر نیروهای آمریکایی قرار است از منطقه بروند، این اخراج نیروهای آمریکایی شامل کشور خودمان هم می‌شود یا نه؟ شامل قاچاقچی سازمان‌یافته می‌شود یا نمی‌شود؟ نه کولبر! شامل آن مسئول دوتابعیتی که رأی به نفع آمریکا می‌دهد می‌شود یا نمی‌شود؟ استعفا می‌دهد که از یک خدمت به خدمت دیگری برود!

کریمی گفت: جای سؤال‌کننده و مسئول عوض شده، مردم مسئول شدند! این دفعه که می‌خواهیم آدم به مجلس بفرستیم، آمریکایی نفرستیم. اول از مجلس بیرونشان کنیم. ۴۵ درصد از جمعیت ما را در قحطی همین انگلیسی‌ها کشتند. ۹ میلیون آدم کشتند. قحطی یعنی چه؟ یعنی پدری می‌بیند که بچه‌اش از قحطی مرد! الان موقع مطالبه است. یالا باید جواب بدهی! الان رسانه، دست آنهاست. رسانه عالم دست غربی‌هاست. الان که این میکروفن دست من است اگر یک نفر بلند شود و بگوید که داری حرف ناحق می‌زنی، با همین بلندگو چون صدایم بیشتر است، می‌گویم بنشین و بهش غالب می‌شوم.

این نوحه‌خوان همچنین در واکنش به استعفای برخی هنرمندان می‌گوید: یک نفر دیگر می‌گوید من دیگر نمی‌خوانم، به درک! من فیلم بازی نمی‌کنم، این هم جزو فیلمت است. یک نفر دیگر می‌گوید: من دیگر مسابقه نمی‌دهم؛ نیمکت‌های ذخیره این افراد پر است.  نیمکت ذخیره احمدی روشن، دیگر کسی نیست.